Szukaj

Magdalena Ogórek komentuje kolosalne zarobki. Zarzuca manipulacje i wskazuje konkretne nazwisko

Magdalena Ogórek skomentowała swoje zarobki. Czy rzeczywiście zarabia 600 tysięcy złotych rocznie, co sugerował wicemarszałek senatu, Bogdan Borusewicz? 
Magdalena Ogórek - zarobki. Ile wynoszą?

Magdalena Ogórek - zarobki. Ile wynoszą?

Magdalena Ogórek w mediach zaistniała jako kandydatka na prezydenta z ramienia SLD. Chociaż wyborów nie wygrała, zdobyła rozpoznawalność. Okazało się, że z poglądami partii, nie jest jej po drodze. W krótkim czasie została prezenterką Telewizji Polskiej.

Magdalena Ogórek sporo zarabia? Dziennikarka komentuje

Magdalena Ogórek nie tylko regularnie pojawia się na antenie, ale także jest aktywna w sieci. Niedawno na swoim Instagramie zdradziła, że zdalnie prowadzi audycje w Polskim Radiu. Przy okazji pokazała fragment mieszkania. Pomieszczenie, w którym się znajdowała, jest wyposażone w piękne żyrandole, a także pianino, znajdujące się naprzeciw biurka. Jest utrzymane w ciepłych kolorach brązu i beżu.

Magdalena Ogórek mieszka w komfortowym, eleganckim mieszkaniu. Dziennikarka znana jest z tego, że lubi otaczać się luksusowymi przedmiotami. Czy wpływ na to ma wypłata z Telewizji Polskiej? Niedawno wicemarszałek Senatu, Bogdan Borusewicz, zasugerował, że dziennikarka zarabia 600 tysięcy złotych rocznie:

Ilekroć w poprzednim okresie przychodziłem do radia, a także do telewizji, to ja nie wiedziałem, jakie poglądy ma dziennikarz, który ze mną rozmawia. I uważam, że jest to bardzo ważna wartość. A teraz? Oczywiście zaczęło się od Jedynki. Komentatorzy i osoby, które prowadzą wywiady – to pani Ogórek, pani Hejke, pan Rachoń – ludzie pracujący w telewizji. Ja nie wiem, czy pani Ogórek nie wystarczy te 600 tysięcy złotych rocznie, które na podstawie umowy zlecenie otrzymuje z telewizji? Czy jeszcze trzeba jej dodać?

Czy informacje na temat zarobków Ogórek podane przez senatora są prawdziwe? Centrum Informacji TVP nie chce tego komentować:

Wysokość zarobków pracowników i współpracowników TVP to informacje objęte ochroną danych osobowych i jako takie nie mogą być ujawniane – informowano w rozmowie z Wirtualną Polską.

Chociaż stacja milczy, sprawę skomentowała sama zainteresowana. Na Twitterze dodała post, w którym podkreśliła, że wysokie zarobki, o których mowa, wrócą dopiero w momencie, w którym wygrałby Rafał Trzaskowski:

Miło, że marszałek PO Borusewicz mnie docenia, ale takie stawki wrócą dopiero, gdyby wygrał Trzaskowski.

Ile więc zarabia Magdalena Ogórek? Informacja ta z pewnością jeszcze przez długi czas będzie utrzymywana w tajemnicy.


Magdalena Ogórek pokazała swoje mieszkanie

Magdalena Ogórek pokazała swoje mieszkanie

Magdalena Ogórek pokazała swoje mieszkanie

Magdalena Ogórek pokazała swoje mieszkanie

Magdalena Ogórek – TVP ramówka wiosna 2019

Magdalena Ogórek – TVP ramówka wiosna 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×