Magdalena Cielecka zdecydowała się na ostre cięcie. Serialowa „Chyłka” już tak nie wygląda. Fani są podzieleni

Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka

Długie włosy Magdaleny Cieleckiej to już historia. Aktorka zdecydowała się na radykalne cięcie. Metamorfozą pochwaliła się w social mediach. Zdjęcia.

Magdalena Cielecka to aktorka znana z wielu seriali i filmów. Podbiła serca widzów jako Zosia Karska w obrazie Zakochani. Jej popularność wzrosła jeszcze bardziej po serialu kryminalnym Chyłka, według powieści Remigiusza Mroza, w którym zagrała główną rolę. Jej postać podbiła serca tysięcy widzów i na stałe weszła do kultury popularnej.

Gwiazda kina ma na koncie kilka związków. Jednym z najbardziej medialnych z nich był ten z aktorem Andrzejem Chyrą. Po tym, jak się rozstali, media dowiedziały się z czasem, że jej następnym partnerem został młodszy o 16 lat Bartosz Gelner. Cielecka doskonale zdaje sobie sprawę z różnicy wieku między nimi, ale nie stanowi to dla niej większego problemu.

Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość – gwiazda powiedziała w ostatnim czasie.

Nowy partner to nie koniec nowości w jej życiu. Właśnie zdecydowała się przejść spektakularną metamorfozę. Jej długie włosy odeszły do lamusa.

Magdalena Cielecka postawiła na ostre cięcie. Jak wygląda?

Aktorka, która właśnie przebywa na wczasach we francuskiej stolicy, dodała na Instagramie zdjęcie, na którym widać ją w o wiele krótszych włosach niż zawsze.

Paryski styl – podpisała ujęcie.

Fani byli pod wrażeniem metamorfozy:

  • Kocham krótkie fryzury… Dodają kobiecie sexspilu i +100 do kobiecości.. Jest ogień.

  • Nie, no teraz to już nie ma odwrotu. Jak Pani ścięła włosy, to kurde, ja też.

  • Świetnie Pani wygląda!

Nie zabrakło też głosów krytyki:

Wcale nie, nie wypisujcie tanich pochlebstw. Ta fryzura jest tragiczna, na szczęście włosy odrastają.

A wy jak oceniacie przemianę Magdaleny Cieleckiej?


Magdalena Cielecka ścięła włosy

Magdalena Cielecka ścięła włosy

Magdalena Cielecka ścięła włosy

Magdalena Cielecka ścięła włosy

Magdalena Cielecka i Remigiusz Mróz

Magdalena Cielecka i Remigiusz Mróz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×