Magda Stępień przez Jakuba Rzeźniczaka czuła się „do d**y”. Po tym, co jej zrobił, każda kobieta straciłaby pewność siebie. Teraz ostrzega jego żonę

Magda Stępień

Magda Stępień

Magda Stępień udzieliła kolejnego wywiadu, w którym wróciła wspomnieniami do swojego związku z Kubą Rzeźniczakiem. Opowiedziała o rozstaniu i tym dlaczego przestali się dogadywać. 

Magdalena Stępień zyskała popularność dzięki programowi Top Model. Show nie udało jej się wygrać, ale znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Jeszcze głośniej zrobiło się o niej, gdy związała się z Jakubem Rzeźniczakiem. Ich związek od samego początku był bardzo burzliwy, ale gdy poinformowali, że spodziewają się dziecka, wydawało się, że układa się między nimi dobrze. Definitywnie rozstali się jeszcze zanim na świat przyszedł ich synek.

Niestety uczucie nie przetrwało próby czasu. Każde z nich na nowo zaczęło układać sobie życie. Piłkarz związał się z Pauliną Nowicką, a Magda skupiła się na synku. Gdy chłopiec miał pół roku zdiagnozowano u niego nowotwór. Chociaż Magda podjęła heroiczną walkę o życie syna, to niestety w lipcu przekazała najgorsze wieści – Oliwier przegrał walkę z chorobą i zmarł w klinice w Izraelu.

Magda Stępień o bolesnym rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem

Magda po śmierci syna zrobiła sobie przerwę od social mediów i show-biznesu, ale po czasie postanowiła wrócić. Modelka udzieliła wielu wywiadów, w których mówiła o leczeniu chłopca, a także o tym, że z Kubą praktycznie nie ma kontaktu. Teraz zdecydowała się na rozmowę z Mateuszem Szymkowiakiem dla Fashion Magazine. W wywiadzie wróciła wspomnieniami do czasu związku z piłkarzem.

Modelka wspomniała między innymi dzień, w którym na świecie pojawił się Oliwier. Narodziny chłopca sprawiły, że na chwile zapomniała o tym, że rozstała się z jego ojcem.

Byłam najszczęśliwsza na świecie, bo miałam jego – pięknego, zdrowego, wymarzonego chłopczyka i tak naprawdę na chwilę zapomniałam o tym, co wydarzyło się miesiąc wcześniej… Ale już w dniu wypisu ze szpitala dowiedziałam się, że Kuba się z kimś spotyka, i to był cios prosto w serce – wspomina.

Opowiedziała też, dlaczego się rozstali. Przyznała, że to Kuba od niej odszedł.

Mamy inne spojrzenie na świat. Poza tym coraz częściej nie dogadywaliśmy się i chyba to spowodowało, że Kuba odszedł. Wydaje mi się też, że nie każdy facet jest w stanie udźwignąć ciążę partnerki. Tylko czy hormonalne wahania nastroju ciężarnej kobiety to powód, żeby się rozstać? Myślę, że jeśli się kogoś kocha, to nie. Ale nie chcę go oceniać, każdy podejmuje swoje decyzje i prędzej czy później jest za nie rozliczany.

W wywiadzie dla Fashion Magazine Magda zdradziła, że kochała Kubę i bardzo chciała, żeby udało im się stworzyć rodzinę.

Kochałam go i bardzo chciałam, żebyśmy byli razem. Dzięki Kubie na świat przyszedł przecież Oliwier i dzisiaj już tylko tak o tym myślę.

Była partnerka piłkarza wyznała, że słyszała różne opinie na jego temat, ale była bardzo zakochana, więc nie zwracała uwagi na to, co mówią ludzie dookoła. Brzmi to jak ostrzeżenie dla jego nowej żony.

Gdy kobieta się zakocha, traci głowę. I ja straciłam. Nie wierzysz wtedy w to, co mówią ci inni. Nie wszystko, co jest plotką, bywa przecież prawdą – wyjaśniła.

Magda przez rozstanie z Kubą straciła poczucie własnej wartości.

Straciłam pewność siebie, wiarę w to, że jestem fajna, atrakcyjna. Kiedy kobieta zostaje sama w ósmym miesiącu ciąży i tuż po porodzie dowiaduje się, że facet ma inną, to tylko możesz sobie wyobrazić, jak może się czuć. Jak ja mogłam się wtedy czuć. Do du*y – wyjaśniła.

Modelka przez osiem miesięcy przebywała w Tel Awiwie, gdzie opiekowała się chorym synem. Wyjaśniła, że w tym czasie Jakub Rzeźniczak pojawiła się tam zaledwie dwa razy.

W klinice w Tel Awiwie byliśmy osiem miesięcy, Kuba był u nas dwa razy. Nasze relacje nie były dobre, a od kiedy nie pojawił się na chrzcie Oliwiera, właściwie w ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy – wyjaśniła.

Poniżej przypominamy również nasz wywiad z Magdą, w którym mówiła o chorobie syna i kontaktach z Jakubem Rzeźniczakiem.


Magda Stępień - sesja dla Fashion Magazine

Magda Stępień - sesja dla Fashion Magazine

Magda Stępień - sesja dla Fashion Magazine

Magda Stępień - sesja dla Fashion Magazine

Magda Stępień - sesja dla Fashion Magazine

Magda Stępień - sesja dla Fashion Magazine

Komentarze

 • Gość 123 pisze:

  Czy ona kiedyś skończy te swoje żałosne wywody ?

  • GośćGosc pisze:

   Nie skończy bo dupa ja do niego swędzi i ten żal jest o niego i te intrygi z drugą która ma z nim dziecko nic ja nie nauczyła lata od losu że straciła syna dalej jedno i to samo nadaje się do psychiatryka

  • Gośćluis pisze:

   Jest chora z zawiści potrzebuje psychiatry

  • Gość pisze:

   Zastanawiam się czy te durne i nieżyczliwe komentarze piszą młode, niedoświadczone przez życie osoby?! Oby was tak życie nie sponiewierał jak tą dziewczynę!

 • Misiaaaa pisze:

  Rzeźniczak już zawsze będzie częścią jej życia. Dlaczego ma o nim nie mówić? To jest ojciec jej dziecka. Przez niego przeżyła traumę.
  Opamietajcie się czy Wy zastanawiacie się co ta dziewczyna przeżyła, czy komentujcie byle coś napisać. Straszne że kobiety kobietom moga coś takiego robić. A swoją drogą Rzeźniczak to jest mega Dzban roku

 • Iwona pisze:

  Lansu na śmierci dziecka i ślizganiu się na relacji z marnym piłkarzem ciąg dalszy …….

  • Gość pisze:

   ona nie musi się lansować, poczytaj najpierw kim jest , potem pier..dol

  • do Gość pisze:

   no kim niby ona jest ? laską która chciała by być modelką ale coś nie wyszło ??? hahahaha

 • Gość pisze:

  Jest Pani wspaniałą kobietą, pikną i wartościową. Jeszcze Pani ułoży sobie życie. Tylko potrzebny jest czas. Nic nie na siłę. Były Pani mąż nie obrażając go jest nic nie wart. Gdyby mu zależało na Pani o synku to by był z Wami, w czasie choroby Oliwiera. On wolał zostawić Was i szukać nowych wrażeń u innej kobiety. Prawdziwy facet tak nie robi. Tym bardziej że wiedział że syn jest ciężko chory. Brak słów.
  Proszę o tym człowieku nie myśleć, nie ma sensu.
  Wierzę,że Pani życie się ułoży i znajdzie Pani wartościowego mężczyznę, który będzie gotów na rodzinę.

 • Gość pisze:

  Teraz sie nie dziwie ze Kuba zwial od niej.

  • GośćADAC pisze:

   Czlowieku jesli mozna cie tak nazwac jak mozna odnosic sie do matki ktorej zmarlo dziecko w taki sposob .Zamilknij i pros o wybaczenie !!!glupcze

 • Ola pisze:

  Oj Magda dalej widzę serce krwawi to chyba przez ten ślub. Proszę cie dla własnego dobra nie idź tą drogą .

 • Tragedia pisze:

  A czy ona czasem nie mówiła ostatnio ze już nie chce więcej o nim rozmawiać ani nic a tu proszę cyk kolejny wywiadzik O Kubie 🤦🏻‍♀️ Zaburzona kobieta!

 • aga pisze:

  Przecież parę dni temu zarzekała się że nie chce już o nim rozmawiać.To jest naprawdę już bardzo dziwne. Ona co kilka dni zmienia zdanie o 180%. Wygląda mi to na lekką obsesję.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×