Magda Mołek i Małgorzata Kożuchowska bezlitośnie skrytykowane za wywiad. „Przykro było słuchać”. Ostro naraziły się widzom

Magda Mołek i Małgorzata Kożuchowska

Magda Mołek i Małgorzata Kożuchowska

Magda Mołek przeprowadziła wywiad z Małgorzatą Kożuchowską, a ich rozmowa spotkała się z krytycznymi ocenami fanów. Co nie spodobało się widzom?

Magda Mołek przez wiele lat współpracowała ze stacją TVN. Gwiazda prowadziła duże imprezy organizowane przez pracodawcę, ale przede wszystkim pojawiała się na antenie Dzień Dobry TVN. Po kilkunastu latach współpracy postanowiła opuścić szeregi korporacji.

Dziennikarka w późniejszych wywiadach przyznała, że powodem jej decyzji były przede wszystkim względy osobiste. Przez długi czas nie miała wolnych weekendów i chciała więcej czasu spędzać ze swoimi dorastającymi dziećmi.

Stwierdziłam, że tak późno urodziłam swoje dzieci i tak długo na nie czekałam, że chcę z nimi być. Doszłam do wniosku, że nie ma w tym momencie dla mnie nic ważniejszego. Nie jestem typem histeryczki, nie postępuję pochopnie. Jestem na to zbyt sczerstwiała już. Wszystko dokładnie przemyślałam. Byłam pewna, że to najlepsze, co mogę zrobić – wyznała dziennikarka w rozmowie z Plejadą.

Magda Mołek i Małgorzata Kożuchowska skrytykowane za wywiad

Magda Mołek długo nie odpoczywała od pracy i postanowiła wziąć sprawy we własne ręce. Gwiazda założyła kanał na YouTube, który cieszy się sporą oglądalnością. Do kręconego w domowym zaciszu programu W Moim Stylu zaprasza gwiazdy show-biznesu, z którymi rozmawia o życiu codziennym i pracy. Jej ostatnim gościem była Małgorzata Kożuchowska, z którą poruszyła temat najnowszego filmu, relacji z Iloną Łepkowską, czy późnego macierzyństwa.

Chociaż wywiady, które przeprowadza Magda, zawsze upływały jej rozmówcom w przyjemnej atmosferze, to tym razem widzowie w większości byli bardzo krytyczni. Po filmikiem, który pojawił się na YouTube, znalazło się wiele przykrych komentarzy – zarówno pod adresem Mołek, jak i Kożuchowskiej. Dziennikarce zarzucano, że wbija szpilę swojemu gościowi, a aktorce ze niezbyt jest zainteresowana rozmową.

  • A ja myślę, że gospodyni bardzo zimno potraktowała swojego gościa, cały czas była znudzona wypowiedzią Kożuchowskiej no i jej mina bezcenna, widać duży dystans między paniami.
  • To mogła być naprawdę fajna i ciekawa rozmowa tak jak z innymi aktorkami na tym kanale. Niestety od początku widać, że p. Magda bardzo nie chce tym razem pokazać swojego gościa w dobrym świetle.
  • Troszkę przykro było słuchać tego wywiadu. Pani Magda świadomie lub nie sugerowała, że Pani Małgorzata zbyt mało czasu poświęcała swojemu dziecku, jak był mały.
  • Bardzo źle się oglądało ten wywiad. Miałam wrażenie, że P. M. Kożuchowska nie czuła się komfortowo, ponieważ nie patrzyła w ekran. Sprawiło to wrażenie lekceważenia, tylko nie wiem, czy prowadzącej, odbiorców, czy formuły programu.
  • Kocham ten kanał, tym razem czuję jakiś dyskomfort, dziwną atmosferę i momentami napięcia pomiędzy prowadzącą a gościem.
  • Jak można cały czas patrzeć w podłogę…, podczas gdy Pani Magda ze szczerością oko w oko z kamerą, widzami i rozmówcą… nie ma flow, rozmowa na siłę… bez większych emocji i uczuć.
  • Pierwsza rozmowa, w której Pani Magda wbijała subtelnie szpileczkę za szpileczką.

Internauci odnieśli wrażenie, że panie prywatnie niekoniecznie się lubią i za kulisami nie darzą się sympatią. Poniżej zamieszczamy całą rozmowę, która wzbudziła tyle kontrowersji. Macie podobne wrażenie, co cytowani przez nas internauci?


Magda Mołek - urodziny Elle

Magda Mołek - urodziny Elle

Magda Mołek

Magda Mołek

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×