Magda w wywiadach zaznacza, że dba o to, co i ile je. Nie jest fanką przejadania się, stroni też o ciężkostrawnych potraw i wysokoprzetworzonego jedzenia. Od tej zasady są jednak wyjątki. Raz na jakiś czas Mołek chętnie sięga po kaloryczne ciastka, co potwierdziła zdjęciem, które ostatnio opublikowała na swoim profilu na Instagramie.
Gwiazda Dzień Dobry TVN pokazała fotkę z apetycznymi babeczkami:
Internauci zasugerowali, że z chęcią pomogą Magdzie zjeść kilka ciastek:
- Wyglądają na pyszne babeczki! Są obłędne,ale nie dasz rady wszystkich, bo są piekielnie słodkie
- Ładnie to tak...kusić takimi smakołykami
- W razie potrzeby – mogę pomóc!
- Nie sądzę, ale fajnie widzieć szczęście
- Z taką figurą, to wątpię by nawet Pani próbowała je zjeść:)
- Pani Magdo jest pani bardzo szczupła i da radę wszystkie,a do tego jeszcze nie zostanie śladu w pięknej figurze
Należy również pamiętać, że piękna sylwetka Magdy to zasługa świetnych genów:
To się nazywa być urodzonym pod dobrą gwiazdą!