Szukaj

Wreszcie! Magda Gessler pokazała pierwsze zdjęcie z wnuczką! Przytuliła ją po miesiącu wyczekiwania

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler, kiedy okazało się, że jej córka, Lara, spodziewa się dziecka, była w siódmym niebie. Nie mogła się doczekać, kiedy maleństwo pojawi się na świecie. Kiedy już Nena się urodziła, pandemia spowodowała, że długo nie mogła przytulić wnusi. Aż do teraz.

To już ponad miesiąc temu Lara Gessler i Piotr Szeląg powitali na świecie córkę, Nenę. Wiadomość o narodzinach dziewczynki nie tylko ucieszyła rodziców, ale także jej babcię, Magdę, która wręcz nie mogła się doczekać, aż maleństwo pojawi się w rodzinie.

Tuż przed porodem w rozmowie z Jastrząb Post Lara zdradziła, jakie ma przypuszczenia co do tego, jaka babcią będzie jej matka, podkreślała, że z pewnością będzie rozpieszczać dziecko:

Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania.

Kiedy Nena już pojawiła się na świecie, Magda Gessler ze względu na pandemię nie mogła przytulić wnusi. Jednak w końcu się doczekała.

Magda Gessler z Neną

Magda Gessler już nie mogła się doczekać, kiedy wnuczka dołączy do klanu. W roli babci czuje się doskonale. Narodziny Neny były jednym z piękniejszych dni w jej życiu. Poczuła, że ma prawdziwą, pełną rodzinę.  Niestety długo czekała na moment, w którym będzie mogła wziąć maluszka w ramiona. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Ze względu na bezpieczeństwo najpierw zobaczyła ją jedynie z odległości:

Ze względów bezpieczeństwa, widziałam moją wnuczkę tylko z okna. Przyszliśmy całą rodziną pod dom Lary i Piotra, żeby im pogratulować. Rozmawialiśmy w maskach na odległość i to było tak przejmujące, tak wspaniałe, że wzruszenie odebrało mi mowę.

Restauratorka nie ukrywała, że pojawienie się dziewczynki uszczęśliwiło całą rodzinę. Mówiła nawet, że wszyscy zwariowali ze szczęścia.

Po tygodniach cierpliwego czekania, w końcu mogła przytulić Nenę. Na jej profilu na Instagramie, w piątkowy wieczór pojawiło się zdjęcie, na którym trzyma wnuczkę w ramionach, czule się w nią wpatrując, nad wszystkim czuwa Lara.

Dziewczynki.. #ne #nena @#lara #mg @lara_gessler – napisała.

Fani Magdy Gessler w pełni rozumieją jej szczęście, kiedy po miesiącu oczekiwania w końcu mogła przytulić Nenę. W komentarzach nie brakuje miłych słów i komplementów dla cudnej trójki ze zdjęcia.


Magda Gessler z Neną

Magda Gessler z Neną

Lara Gessler i Nena

Lara Gessler i Nena

Piotr Szeląg z Neną

Piotr Szeląg z Neną

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Też w tym roku zostalam babcią po raz pierwszy. Brak słów żeby opisać co się czuje. Gratulacje i wiele radości. Malutka cudo a babcia przeszczesliwa tak jak ja.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×