Szukaj

Ludzie czekają na mrozie, by zjeść pączka od Magdy Gessler! Dopiero na wideo widać, jak długa jest kolejka przed lokalem [WIDEO]

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler na tłusty czwartek przygotowała pączki, które sprzedaje cukierni Słodki Słony. Chociaż cena nie należy do niskich, mnóstwo osób chce spróbować wspomnianych wypieków. To, co dzieje się przed lokalem to istne szaleństwo.  

Magda Gessler od ponad dekady prowadzi program Kuchenne rewolucje. Wyciąga pomocną dłoń do podupadających lokali, pomaga im stanąć na nogi, a także zyskać nowych klientów. Restauratorka ma spore doświadczenie w gastronomii. Z powodzeniem prowadzi restauracje, które cieszą się popularnością wśród klientów.

Magda Gessler: tłusty czwartek. Tłumy przed lokalami

Z okazji tłustego czwartku Magda Gessler w restauracjach serwuje pączki, które są produkowane według jej receptur. By zachęcić ich do zakupów, gwiazda TVN przygotowała wyjątkową promocję. W lokalu U Fukiera! seniorzy mogą kupić pączki w okazyjnej cenie. Kosztują jedynie symboliczną złotówkę:

Pączek dla seniora U Fukiera za 1 zł! W Tłusty Czwartek Magda Gessler przygotowała niespodziankę dla seniorów. W okienku U Fukiera, każdy senior będzie mógł kupić pączka za 1 zł. Seniorzy, zajrzyjcie w czwartek do okienka U Fukiera! Juniorzy, dajcie znać seniorom. Zapraszamy – czytamy na profilu jej lokalu.

Chociaż pączki Magdy Gessler w cenie regularnej kosztują aż 11 złotych za sztukę, nie brakuje osób, które chcą ich skosztować. Restauratorka udostępniła w sieci nagranie, z którego wynika, że kolejka do lokalu Słodki Słony ciągnie się aż przez dwie ulice. Osobom, które stoją w kolejce, nie jest straszny ani mróz, ani śnieg. Chcą kupić wypieki według receptury restauratorki:

Jednak w pączkach ze Słodki Słony jest coś wyjątkowego… dziękuje, że czekacie cierpliwie. Wszystkich w kolejce częstujemy gorąca herbatą. Pączek przynosi dziś szczęście każdemu, kto go zje, czego Wam życzę – skomentowała nagranie gwiada TVN.

śnieg … -11❄️❄️❄️ Jednak w pączkach ze Słodki Słony jest coś wyjątkowego… dziekuje ze czekacie cierpliwie. Wszystkich w kolejce częstujemy gorąca herbatą… 👁pączek przynosi dziś szczęście każdemu, kto go zje.., czego j Wam życzę 🌸🌸🌸🌸🌸 mg#

Posted by Magda Gessler on Thursday, February 11, 2021

W czym tkwi sekret wypieków Magdy Gessler? Wydaje się, że wpływ na cenę ma wysoka jakość produktów, z których są tworzone. Tadeusz Müller przed kamerami Faktu opowiadał, z czego się one składają:

Nasze pączki są robione z wyjątkowych składników. Na kilogram mąki idzie aż pół kilo naturalnego masła, pół litra mleka, cukier ucierany z wanilią, 15 jajek i 7 żółtek, tłuste mleko i kwaśna śmietana. Dobierając składniki nie idziemy na kompromisy. Muszą być najlepszej jakości, by pączek był wilgotny i pod koniec dnia wciąż był pyszny.

Jak widać osób, które cenią sobie jakość pączków Gessler, nie brakuje.


Kolejki do lokali Magdy Gessler w tłusty czwartek 2021

Kolejki do lokali Magdy Gessler w tłusty czwartek 2021

Kolejki do lokali Magdy Gessler w tłusty czwartek 2021

Kolejki do lokali Magdy Gessler w tłusty czwartek 2021

Kolejki do lokali Magdy Gessler w tłusty czwartek 2021

Kolejki do lokali Magdy Gessler w tłusty czwartek 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×