Szukaj

Pączki Magdy Gessler niesamowicie potaniały! Przed tłustym czwartkiem wprowadzono promocję. Już widzimy te tłumy

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler po raz kolejny zaskoczyła wszystkich gości swojej restauracji. Gwiazda przygotowała wielką promocję na pączki z okazji tłustego czwartku. Gdzie i za ile kupimy je w okazyjnej cenie?

Magda Gessler jest niekwestionowaną królową polskich kulinariów. Szefowa kuchni od lat jest jedną z największych gwiazd stacji TVN, a w swoim programie Kuchenne Rewolucje od ponad dekady pomaga upadającym biznesom podnieść się z kryzysu i ponownie stanąć na nogi. Restauratorka doskonale wie, jak rozkręcić biznes. Jej lokale funkcjonują doskonale nawet w czasie pandemii. Branża gastronomiczna ostatnio nie miała łatwo. Rząd na kilka długich miesięcy zdecydował się zamknąć wszystkie restauracje dla klientów i umożliwił ich właścicielom jedynie sprzedaż dań na wynos.

Magda i na to znalazła sposób. Gwiazda w swojej restauracji U Fukiera uruchomiła specjalne okienko, w którym smakosze jej kuchni mogli nabyć placki ziemniaczane z najróżniejszymi dodatkami. Codziennie przed lokalem ustawiały się długie kolejki. Restauratorka w tym ciężkim czasie zadbała także o seniorów, a przez długi czas w jej lokalu mogli oni kupić kubek ciepłej zupy za symboliczną złotówkę. Teraz postanowiła nieco zaszaleć przed tłustym czwartkiem i obniżyć ceny swoich pączków.

Cena pączków u Magdy Gessler. Promocja na tłusty czwartek

Gwiazda stacji TVN słynie z tego, że przykłada ogromną dbałość do produktów, z których przygotowuje potrawy w swoich lokalach. Ceny, jakie można znaleźć w menu, część osób uważa za wysokie, jednak nie raz już tłumaczyła, że idzie to w parze z wysoką jakością.

Wyobrażasz sobie, że ktoś idzie do BMW i mówi, że to jest za drogie!? To jest kwestia prestiżu, jakości, miejsca, które wynajmujesz. Jest mnóstwo ogonów wołowych, jest bardzo dużo cielęciny, mięsa, bardzo dużo warzyw. Praktycznie nie ma wody! To jest wywar i sok z mięsa i warzyw. To jest coś obłędnego. To jest tanio, w porównaniu z tym, co ludzie oferują za skrzydełko od kurczaka i marchewki – mówiła w DDTVN.

Już kilka dni temu pisaliśmy o cenach pączków w lokalu Magdy. Okazuje się, że gwiazda znowu wychodzi do klientów z promocją i oferuje swoje specjały za jedyną złotówkę. Kto będzie mógł kupić pyszne pączki w tak okazyjnej cenie?

Pączek dla seniora U Fukiera za 1 zł! W Tłusty Czwartek Magda Gessler przygotowała niespodziankę dla seniorów. W okienku U Fukiera, każdy senior będzie mógł kupić pączka za 1 zł. Seniorzy, zajrzyjcie w czwartek do okienka U Fukiera! Juniorzy, dajcie znać seniorom. Zapraszamy- czytamy na profilu jej lokalu.

Już widzimy te kolejki, które ustawią się przed lokalem znajdującym się na Starym Mieście w Warszawie. Trzeba przyznać, że Magda po raz kolejny wykazała się wielkim sercem.


Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×