Magda Gessler hucznie świętowała Dzień Babci. W ślad za nią poszli paparazzi. Zdjęcia z lokalu i prezent od Neny rozczulają

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler hucznie świętowała Dzień Babci. Rodzina zaprosiła restauratorkę do lokalu w centrum stolicy. Na miejscu pojawili się paparazzi i uwiecznili, jak czule zajmowała się wnuczką. 

Magda Gessler to jedna z ikon kulinarnych. Jest niekwestionowaną królową stacji TVN, a jej program Kuchenne rewolucje od kilkunastu lat chętnie wybierają widzowie. W każdym odcinku odwiedza ona inną restaurację, która boryka się z finansowymi problemami i brakiem klientów.

Gwiazda ma kilka dni na to, aby pomóc właścicielom i obsłudze stanąć na nogi. Jej interwencje czasami bywają bardzo trudne, ale zazwyczaj przynoszą oczekiwany efekt, a lokale, które odwiedza po raz kolejny, mają zajęte stoliki.

Wiadomo, że Kuchenne rewolucje to jeden z najbardziej dochodowych programów na antenie TVN, a spot emitowany w trakcie jego trwania wyceniono na około 90 tys. złotych. Chętnych jednak nie brakuje, a pomimo upływu lat restauratorka przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy.

Poza absorbującą pracą Magda skupia się przede wszystkim na rodzinie. Jak spędziła Dzień Babci? Wszystko uwiecznili paparazzi.

Magda Gessler z rodziną w Dzień Babci. Zdjęcia

Magda Gessler uwielbia swoją pracę, ale od dwóch lat odnalazła się też w zupełnie innej roli, gwiazda bryluje jako babcia. Chociaż jej dzieci, czyli Lara i Tadeusz znacznie więcej czasu spędziły z byłym mężem gwiazdy, czyli Piotrem Gesslerem, to w przypadku wnuków nie zamierza ona przegapić żadnego momentu.

Jak na razie dzięki córce Larze i jej mężowi Piotrowi ma dwuletnią wnuczkę Nenę i  wnuka Bernarda, który ma kilka miesięcy. W weekend ogłosiła także, że zostanie babcią po raz kolejny jej syn Tadeusz i jego żona Małgorzata Downar zostaną rodzicami po raz pierwszy.

Największa radość. To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały. I jedno i drugie. Syn będzie niedługo tatą. A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt – pochwaliła się Magda w DDTVN.

Rozradowana babcia w śniadaniówce opowiedziała też nieco więcej o Nenie i Bernardzie.

Robimy to, czego nie wolno. Komórka jest zabroniona, a Nena robi ze mną dokładny przegląd zdjęć i dużo pracujemy w social mediach. Benio jest idealny. Nena kocha go nad życie i cudownie się nim opiekuje. Nena jest kopią Magdy Gessler razy sto – mówiła.

Wiadomo, że kolejny Dzień Babci gwiazda spędziła oczywiście z rodziną. Na miejscu spotkali ją paparazzi, a wszystko opisał Super Express.

Umówiła się z Larą, zięciem Piotrem i dwójką ich szkrabów – Neną (2 l.) i Bernardem (5 mies.) – w swojej restauracji „AleGloria” w samym centrum stolicy. Zadbała jednak o intymną atmosferę i zajęli miejsca w ukrytej przed innymi części sali. Tam zjedli kolację, a Magda… dostała od wnusi przeuroczą laurkę zrobioną z tektury i brokatu. Z restauracji wyszli wszyscy razem. Magda prowadziła Nenę za rączkę, a śmiechu było co niemiara. Dziewczynka stroiła minki i widać było, że jest szczęśliwa z powodu czasu spędzonego z babcią – opisuje rodzinny Dzień Babci tabloid.

Pojawiło się też zdjęcie na okładce tabloidu. Zobaczycie ją w naszej galerii. Nena i Magda Gessler to naprawdę uroczy widok.

Dzień dobry! 🙂 Zaczynamy nowy tydzień i zapraszamy Was do lektury nowego wydania "Super Expressu" 🙂 Zaglądajcie też koniecznie na www.se.pl! Miłego dnia!

Posted by Super Express on Sunday, January 22, 2023

Poniżej możecie wysłuchać wywiadu z Larą, w którym opowiada o ty, jak Magda Gessler sprawdza się w roli babci.


Magda Gessler z wnuczką Neną - okładka Super Express

Magda Gessler z wnuczką Neną - okładka Super Express

Magda Gessler z wnuczką Neną

Magda Gessler z wnuczką Neną

Magda Gessler z wnukiem Bernardem

Magda Gessler z wnukiem Bernardem

Komentarze

 • Luks pisze:

  Babciu Magdo, jak wychowywalaś córkę nie dbajac o jej wymowe? TWoja Córka ma wadę wymowy.

 • Gość pisze:

  Ludzie przestańcie pisać już o tych Gesslerach bo bokiem wychodzą Gessler będzie babcią tak jakby tylko ona była

  • GośćPani. pisze:

   No sama prawda juz dosyc pokazywania tej beszczelnej i bez kultury kobiety patrzec nie mozna to sie juz robia flaki z olejem.A uwaza sie za taka wielka madra .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×