Magda Gessler po raz trzeci zostanie babcią. Dobrą nowinę ogłosiła w programie „na żywo”: „Nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały”

Magda Gessler, Lara Gessler

Magda Gessler, Lara Gessler

Magda Gessler przekazała świetne wieści! Po raz trzeci zostanie babcią. Które z jej dzieci tym razem spodziewa się swojego potomka?

Magda Gessler to jedna z najbardziej cenionych restauratorek w Polsce. Jej popularność znacznie wzrosła po premierze show Kuchenne rewolucje. Gwiazda pomaga w nim wyjść na prostą lokalom gastronomicznym, które znalazły się w tarapatach. Prywatnie Madzia jest matką Lary Gessler oraz Tadeusza Müllera. Jest też dumną babcią Neny Bernarda – dzieci córki.

Bernard przyszedł na świat raptem kilka miesięcy temu i od tego czasu jest oczkiem w głowie całej rodziny. Magda, gdy tylko może, spotyka się z nim. Jako osoba pracująca nie ma dla niego tak dużo czasu, jakby sobie tego życzyła.

Tu nie ma co kokietować. To nie jest babcia niepracująca, tylko pracująca. Jedyne co mogę powiedzieć na pewno, to że kiedy tylko jest w Warszawie, to do niej przyjeżdżam, bo Nena kocha jej ogród i uwielbia być u niej w domu. Widujemy się częściej, ale to nie jest babcia do opieki nad wnukami, nie ten klimat. Ona je uwielbia i uwielbia spędzać z nimi czas, ale ja na pewno nie będą tą, która będzie jej dokładała pracy, bo jest zarobiona totalnie – powiedziała Lara dla Jastrząb Post.

Magda Gessler zostanie babcią po raz trzeci!

Dziś restauratorka pojawiła się w Dzień Dobry TVNgdzie podzieliła się świetną wieścią: wkrótce po raz trzeci zostanie babcią! Urodzi żona jej syna, Tadeusza – Małgorzata Downar. Będzie to pierwsze dziecko pary.

Największa radość. To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały. I jedno i drugie. Syn będzie niedługo tatą. A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt – pochwaliła się Magda.

Magda zdradziła nieco na temat swoich kontaktów z Bernardem i Neną.

Robimy to, czego nie wolno. Komórka jest zabroniona, a Nena robi ze mną dokładny przegląd zdjęć i dużo pracujemy w social mediach. Benio jest idealny. Nena kocha go nad życie i cudownie się nim opiekuje. Nena jest kopią Magdy Gessler razy sto – mówiła.

Redakcja Jastrząb Post gratuluje Tadeuszowi i Małgorzacie, a także – przyszłej babci!


Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler z synem

Lara Gessler z synem

Tadeusz Muller wziął ślub

Tadeusz Muller wziął ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×