Magda Gessler wydała oświadczenie ws. cen w swojej restauracji. Zdradziła tajny przepis. To dlatego tyle kosztują jej rarytasy

Magda Geesler

Magda Geesler

Magda Gessler postanowiła odnieść się do zarzutów internautów, którzy twierdzą, że w jej nowym bistro ceny są znacznie za wysokie. Gwiazda wytłumaczyła, jak powstają przysmaki, które można kupić w lokalu. Podała też pilnie strzeżony przez lata przepis.

Magda Gessler jest niekwestionowaną królową smaków. Gwiazda stacji TVN od 10 lat odmienia polskie restauracje. Jej program Kuchenne rewolucje stał się wielkim hitem. Na każdy kolejny odcinek kuchennych metamorfoz z niecierpliwością czekają wszyscy widzowie. Restauratorka oprócz tego, że odmienia menu i wystrój wnętrz stara się zmienić podejście do biznesu bohaterów swojego show. W trakcie nagrywania programu okazała się, że Magda jest także rewelacyjnym psychologiem. Nie raz bowiem udało jej się uratować nie tylko upadający biznes, ale także zepsute przez problemy relacje międzyludzkie.

Restauratorka kieruje się jedną dewizą: ma być smacznie jak u mamy. Jej przepisy są zatem pełne smaków, które każdy z nas zna z dzieciństwa. Korzysta z najlepszych produktów i odtwarza potrawy, które przywołują na myśl najpiękniejsze wspomnienia. Gwiazda telewizji prowadzi kilka bardzo popularnych lokali. W jej restauracjach zawsze możemy liczyć na specjały z najwyższej półki. Kilka dni temu otworzyła kolejne bistro.

Magda Gessler odniosła się do cen w swojej restauracji

Nawet w dobie wielkiego kryzysu i panującej pandemii Magda Gessler nie może narzekać na brak klientów. Gwiazda cały czas ma pełne ręce roboty. Właśnie otworzyła kolejny lokal. Słodki Słony Familia to bistro znajdujące się na warszawskim Wilanowie. Podobny lokal rodzina Gesslerów prowadzi także na ulicy Mokotowskiej. Obłożenie tego miejsca jednak jest tak duże, że restauratorka postanowiła poszerzyć działalność.

Ostatnio pisaliśmy o cenach, jakich możecie spodziewać się w restauracji. Za domowe ciasto drożdżowe zapłacimy 16 zł, za słoik pysznej, rozgrzewającej pomidorowej 60 zł, a za kawałek wytwornego tortu do 20 zł. Okazało się, że wielu internautom nie podobają się kwoty, które zobaczyli na etykietach. Uważali oni, że są za wysokie. Gwiazda postanowiła odnieść się do tych wszystkich zarzutów.

Magda zamieściła oficjalne oświadczenie, w którym już na początku zaznaczyła, że wszystkie publikacje na temat cen są dla niej wymarzoną promocją w mediach.

Bad news is good news … karuzela plotek, szaleństwa medialnego… nakręcona spirala.
Uwaga!! Afera zupowa!! Puszczam do was oko z sympatią i niedowierzaniem… Cóż… Można to przeżywać – a można też podziękować za reklamę i szum!! Słodki Słony Familia na Wilanowie to kalka legendarnego Słodki Słony z ulicy Mokotowskiej.
Gessler zwróciła uwagę na jakość, która jest jej znakiem rozpoznawczym.
Znacie od lat moje przepisy, pasję, jakość. Te miejsca są jak spiżarnia smaku, zapachu, który wydobywa się i kusi już na ulicy. Do tego dążyłam – aby przyciągać was prawdą. Każde danie w karcie, każda słodkość… To nabita jak bomba w dobre składniki kulinarny rarytas. To nas różni od innych… pustych, pozbawionych smaku i dobrych składników posiłków…
Ku zaskoczeniu swoich sympatyków, Magda podzieliła się przepisem na jeden ze specjałów oferowanych przez jej cukiernie. Z kolei na stronie Słodki Słony Familia zobrazowano, jak powstają smaczne bułeczki z makiem.
Przykład… Nasza drożdżówka to przede wszystkim 250 gram maku ucieranego z miodem lipowym, wzbogaconego o rodzynki, migdały, orzechy włoskie z dodatkiem amaretto, a także konfitowana przez nas skórka pomarańczowa i cytrynowa… Mak mielimy 6 razy, dodajemy kogel-mogel i otulamy go ciastem drożdżowym wg. Zasady – na kilogram maki 40 żółtek, 20 całych jaj. Drożdżówkę koronujemy kremem waniliowym na żółtkach i świeżej, domowej śmietanie. 

Dalej Magda Gessler pisze o tym, że używa tylko i wyłącznie najwyższej jakości składników. Nie można się zatem dziwić cenom, które znajdziemy w lokalu. Świetna jakość zawsze jest w cenie.

Całe oświadczenie poniżej i na Facebooku Gessler:

!!!!!!!!!!!!!!! Bad news is good news … karuzela plotek, , szaleństwa medialnego.. nakręcona spirala.. Uwaga!! afera…

Opublikowany przez Magdę Gessler Poniedziałek, 19 października 2020


Magda Gessler zdradza przepis

Magda Gessler zdradza przepis

Magda Gessler zdradza przepis

Magda Gessler zdradza przepis

Magda Gessler zdradza przepis

Magda Gessler zdradza przepis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×