Szukaj

Magda Gessler spędza majówkę z Waldemarem. Pokazała zdjęcia przepełnione uczuciem: „Kwintesencja miłości w tym spojrzeniu”

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler spędza majówkę z ukochanym Waldemarem Kozerawskim. Pochwaliła się romantycznymi zdjęciami. Internauci są nimi zachwyceni.

Magda Gessler jest jedną z czołowych gwiazd TVN. Od ponad dziesięciu lat prowadzi Kuchenne rewolucje, program, w którym wyciąga pomocną dłoń do właścicieli podupadających lokali gastronomicznych. Jej odpowiednie wyczucie smaku i estetyki uchroniło wiele miejsc od bankructwa. Nawet w czasie pandemii koronawirusa nie przerwała realizowania nowych odcinków. Pomaga restauratorom odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski – gdzie spędzają majówkę 2021?

Magda Gessler nie tylko spełnia się zawodowo, ale także nie narzeka na brak miłości. Od wielu lat tworzy szczęśliwy związek z Waldemarem Kozerawskim. Jakiś czas temu media obiegły informacje o tym, że zakochani postanowili wziąć ślub. Gwiazda w rozmowie z Faktem odniosła się do tych rewelacji. Zaprzeczyła, że została żoną Waldemara. Podkreśliła jednak, że miłość, jaką go darzy, uskrzydla ją każdego dnia i dodaje motywacji. Mimo dzielącej ich odległości (ukochany gwiazdy TVN na co dzień mieszka w Kanadzie), daje jej poczucie wsparcia:

Nasza miłość z Waldemarem to coś co nas każdego dnia uskrzydla. Dodaje motywacji, siły. Razem jesteśmy niezniszczalni. Czuję miłość Waldka każdego dnia, mimo dzielącej nas odległości. To typ mężczyzny, który zaskakuje, uwodzi, daje poczucie bezpieczeństwa. Okazuje czułość i wsparcie.

Magda i Waldemar starają się spotykać jak najczęściej jest to możliwe. Wspólnie spędzają weekend majowy. Z tej okazji Waldemar przyleciał do swojej ukochanej do Warszawy. Gwiazda Kuchennych rewolucji o wszystkim poinformowała w sieci. Dodała dwa zdjęcia, na których mężczyzna pozuje u jej boku. Na jednym z ujęć patrzy na nią spojrzeniem pełnej miłości.

Internauci w komentarzach życzą zakochanym miłego odpoczynku, a także zachwycają się ich wspólnymi zdjęciami:

  • Kwintesencja miłości w tym spojrzeniu.
  • Chce kogoś kto będzie na mnie patrzył w ten sposób, albo nie chce nikogo!
  • Piękni, młodzi, szczęśliwi. Pozdrawiam serdecznie. Miłego wieczoru kochani i pieknej majówki. Magda Gessler na tym zdjęciu jest taka piękna.

Trzeba przyznać, że fotografie są bardzo urocze.


Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×