Szukaj

Cała prawda o ślubie Magdy Gessler z Waldemarem Kozerawskim. Wcześniej nie dzieliła się takimi szczegółami

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są po ślubie? Gwiazda Kuchennych rewolucji skomentowała te doniesienia i zdradziła, dlaczego z ukochanym nazywają się "mężem" i "żoną".

Magda Gessler od 2010 roku jest gwiazdą Kuchennych rewolucji. Wyciąga dłoń w kierunku podupadających lokali gastronomicznych i stara się przywrócić im dawny blask. Udział w programie przyniósł restauratorce grono wiernych fanów. To oni z zainteresowaniem śledzą zarówno jej karierę, jak i życie prywatne.

W czwartek media obiegła informacja, że Magda Gessler wzięła ślub, o czym ponoć poinformowała w bardzo oryginalny sposób. Umieściła wpis na Facebooku, w którym ukochany gwiazdy Waldemar Kozerawski nie szczędzi pod jej adresem komplementów. Oprócz pięknych słów, we wpisie nazywa ją „żoną”:

Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć czy postów oddzielajac życie prywatne od świata medialnego.. Social mediów…. Dzisiaj postanowiłem to zmienic. Chciałbym powiedziec o Mojej Żonie,że jest najpiekniejszym człowiekiem jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku. (zachowano pisownię oryginalną)

Magda Gessler reaguje na plotki o ślubie z Waldemarem Kozerawskim

Gessler i Kozerawski wzięli ślub? Magda postanowiła odnieść się do tych rewelacji. W rozmowie z Faktem powiedziała, że miłość Waldemara każdego dnia ją uskrzydla, a także dodaje jej motywacji. Czuje, że razem są niezniszczalni. Mimo dzielącej ich odległości (ukochany gwiazdy TVN na co dzień mieszka w Kanadzie), daje jej poczucie wsparcia:

Nasza miłość z Waldemarem to coś co nas każdego dnia uskrzydla. Dodaje motywacji, siły. Razem jesteśmy niezniszczalni. Czuję miłość Waldka każdego dnia, mimo dzielącej nas odległości. To typ mężczyzny, który zaskakuje, uwodzi, daje poczucie bezpieczeństwa. Okazuje czułość i wsparcie.

Magda Gessler ujawniła, że nie potrzebuje składać żadnej przysięgi, by wiedzieć, że łączy ich silne uczucie. Tym samym zdementowała krążące plotki o ślubie:

Czuję się jego żoną, a on moim mężem. I to trwa. Czy jest coś bardziej prawdziwego niż to, że dwoje ludzi składa sobie taką obietnice miłości tylko między sobą. Z własnej woli, chęci. Nasz związek jest wyjątkowy z wielu powodów i to jest piękne!

Wygląda więc na to, że ze składaniem gratulacji trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.


Magda Gessler z mężem Waldemarem

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler z mężem Waldemarem Kozerawskim

Magda Gessler z mężem Waldemarem Kozerawskim

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×