Powstanie film o Magdzie Gessler. Restauratorka wybrała gwiazdę, która pasuje do głównej roli. To spore zaskoczenie!

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler doczeka się filmu o sobie. W nowym wywiadzie nie ukrywa swojego podekscytowania i zdradza, kto mógłby ją zagrać.

Magda Gessler od ponad 10 lat stoi na czele Kuchennych rewolucji. W ich trakcie wyciąga pomocną dłoń w kierunku właścicieli podupadających lokali. Stara się przywrócić miejscom ich dawny blask. Gwiazda nagrywania nowych odcinków programu nie przerwała nawet w czasie pandemii koronawirusa. Gdy lokale mogły jedynie serwować dania na wynos, starała się znajdować takie rozwiązania, które pomagały właścicielom utrzymać biznes:

W tej chwili sytuacja w Polsce jest trudna, w związku z tym robimy rzeczy tanie, domowe, pyszne, zamknięte szczelnie i higienicznie. W słoikach, szczelnych, fajnych wnętrzach kartonów, gdzie naprawdę można zjeść kapitalny obiad, kupując go właśnie w takiej restauracji, która się zdecydowała na wydawanie potraw przez okienko.

Niedawno Gessler wypowiedziała się na temat działalności branży gastronomicznej podczas tzw. czwartej fali pandemii. W jej ocenie wówczas wstęp do lokali gastronomicznych będą miały jedynie osoby zaszczepione:

Do restauracji będą wchodzić ludzie zaszczepieni, wymazani, a jak nie, to nie wejdą, tak ja to jest w Austrii i Szwajcarii – komentowała w wywiadzie dla Plejady.

Magda Gessler: film o restauratorce. Kto zagra główną rolę?

Na początku 2021 roku Magda Gessler wydała autobiografię, w której ujawniła skrywane dotąd sekrety. Zdradziła m.in., że trudności mobilizowały ją do tego, by dać z siebie wszystko. Okazuje się, że to nie koniec projektów restauratorki.

Gwiazda Kuchennych rewolucji w rozmowie z Faktem zapowiedziała, że zostanie opublikowana druga część jej książki. Powstanie też film, w którym zostanie przedstawiona jej historia:

Książka, którą napisałam, i która ukazała się w wakacje, czyli moja autobiografia, to dopiero początek. Będzie jeszcze druga część. I będzie… film. Bo zgadzam się z tym, że moja książka to niemal gotowy scenariusz.

Magda Gessler wie, kto powinien zagrać główną rolę. Chciałaby powierzyć to zadanie zagranicznej gwieździe:

Już myślę, kto mógłby mnie zagrać. Zdradzę, że raczej nie będzie to polska aktorka.

Wybralibyście się na film o Gessler?


Magda Gessler miała groźny wypadek

Magda Gessler miała groźny wypadek

Magda Gessler i Krzysztof Gojdź

Magda Gessler i Krzysztof Gojdź

Ewa Sałacka z Magdą Gessler

Ewa Sałacka z Magdą Gessler

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Magdo a gdzie błysk w oczach się podział???

 • Krytyk filmowy pisze:

  Obstawiam Jennifer Lopez lub Scarlett Johanssom, obie ze względu na podobieństwo fizyczne do pierwowzoru. J.Lo spotkałem ostatnio na Greenpoincie i powiedziała mi, że zagranie Magdy było jej wielkim marzeniem. Uwielbia Kuchenne rewolucje i mimo różnicy czasu stara się ogladac każdy odcinek. Powiedziała, że specjalnie do roli nauczy sie polskiego i przytyje 5 kg, może nawet zrezygnować z połowy gaży gdyby Discovery nie było w stanie zagospodarować 20 milionów dolarów (tłumaczyła mi że jest jakiś problem ze sprzedażą YVN ale nie bardzo wiedziałem o co chodzi). Rola WKdemara nie jest jeszcze obsadzona, ale najprawdopodobniej będzie to Ben Affleck, bo ułatwiłoby to promocję filmu (mogliby z J.Lo spac w jednym pokoju, a producenci znacznie by na tum zaoszczędzili. W kuluarach mówi się, że rolę Lary powierzy się Gwymeth Paltrow. Czuję Oscara w powietrzu, będzie hit!

 • Nowojorczyk pisze:

  Obstawiam Jennifer Lopez lub Scarlett Johanson, ze względu na łudzące podobieństwo. Obie spotkałem przypadkowo w barze na Greenpoincie i jak dowiedziały się, że jestem z Polski to powiedziały że zawsze marzyły by zagrać Magdę Gessler. J.LO nawet jest w stanie zagrać za połowę gaży jesli Discovery nie bedzie stać na 20 mln dolarów. Nie rozstrzygnięto jeszcze kto ma grać Waldemara, chodzą słuchy, że Ben Affleck, co ułatwiłoby propocję (razem z J.Lo mogliby nocować w jednym pokoju hotelowym, produkcja zaoszczędziłaby kasę). Larę podobno bedzie grać Gwyneth Paltrow. Czuję, że bedzie Oscar.

 • Marek pisze:

  W tvn przeginają, kiedy z nią współpracę skończą. Jak ją pokazują, gaszę telewizor.

 • Gość pisze:

  Będzie taki hit jak film o Zenku. Sorry, ale to, że ta Pani trochę gotuje i dużo krzyczy nie znaczy, że jest gwiazdą albo kimś znaczącym. To, że ona sama zachwyca się sobą i swoim życiem nie stanowi o tym, że jej życie warte jest sfilmowania.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×