Maffashion w pierwszym wywiadzie telewizyjnym o swojej ciąży. Dlaczego tak długo ją ukrywała?

Maffashion

Maffashion

Maffashion jest w ciąży. Blogerka bardzo długo ukrywała swój stan. Dlaczego? O powodach swojej decyzji opowiedziała w Dzień Dobry TVN. 

Ciąża Maffashion od tygodni interesowała kolorową prasę. Zarówno blogerka, jak i jej partner, Sebastian Fabijański wybrali jednak strategię milczenia. Dopiero pod koniec lipca gwiazda poinformowała, że spodziewa się dziecka. Na Instagramie pokazała zdjęcie z ciążowej sesji. Czule obejmuje brzuszek, który jest sporych rozmiarów.

Maffashion w Dzień Dobry TVN. Dlaczego ukrywała ciążę?

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, już nie ukrywa swojego stanu. W sobotę udzieliła wywiadu dla Dzień Dobry TVN, w którym opowiedziała o powodzie, dla którego tak długo milczała. Powiedziała, że przez różne zdrowotne aspekty przez pewien czas nie był to dla niej łatwy temat, nie chciała więc o nim mówić głośno:

Różne rzeczy po drodze ciąży mogą się wydarzyć. Mamy i przykłady z branży i wiele osób ma takie przykłady z własnego doświadczenia. To jest moja pierwsza ciąża i nigdy nie wiedziałam, jak się będę w niej zachowywała, jak się będę czuła i jak będę ją przechodziła. Z uwagi na zdrowotne aspekty, przez długi czas to nie był łatwy temat, to nie chciałam o tym mówić.

Blogerka wyjawiła, że chociaż sama chciała poinformować bliskich i znajomych o swoim stanie, zrobiły to za nią media:

Niestety, to nie ja na swoich warunkach poinformowałam niektórych bliskich i swoich znajomych, przyjaciół, tylko zrobiły to za mnie media

Maff dodała, że całkiem sporo przytyła. Nigdy wcześniej nie osiągnęła tak wysokiej wagi:

Przytyłam już 15 kilogramów. Więc to jest całkiem sporo. Nigdy w życiu tyle nie ważyłam.

Kuczyńska podkreślała, że nie może się doczekać narodzin dziecka. Od dawna jest gotowa, by rozpocząć nowy rozdział w życiu.


Maffashion w Dzień Dobry TVN

Maffashion w Dzień Dobry TVN

Maffashion w Dzień Dobry TVN

Maffashion w Dzień Dobry TVN

Maffashion w Dzień Dobry TVN

Maffashion w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×