Szukaj

Maffashion potwierdziła ciążę! Pokazała ogromny brzuszek w pięknej sesji. Cudne ujęcie

Maffashion w ciążowej sesji

Maffashion w ciążowej sesji

Maffashion od kilku tygodni nie potwierdzała krążących plotek. Dzisiaj gwiazda ucięła wszelkie spekulacje, pokazując swój ciążowy brzuszek w pięknej sesji. 

Maffashion od zeszłego roku spotyka się z Sebastianem Fabijańskim. Na samym początku zakochani nie afiszowali się ze swoim uczuciem i zgodnie milczeli nie komentując tego co ich łączy. Z czasem jednak odpuścili i ich związek przestał być tajemnicą. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktor nie szczędził wielu ciepłych słów, mówiąc o Julii.

Super dziewczyna. Jesteśmy parą. Po prostu – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Oprócz tego, że doskonale czują się w swoim towarzystwie, to obydwoje żyją na pełnych obrotach. Każde z nich realizuje się zawodowo. Julia cały czas pokazuje na Instagramie kolejne kampanie, w których jest twarzą. Od kilku tygodni jednak bardzo skupia się na rozwoju własnej marki odzieżowej, która obecnie jest najważniejszym przedsięwzięciem, w jakie się angażuje.

Od jakiegoś czasu jednak temat Julii i Sebastiana nie schodzi z pierwszych stron kolorowych gazet. Wszystko przez doniesienia o ciąży. Jak do tej pory najsłynniejsza blogerka w Polsce i jej partner nie puścili pary z ust. Dzisiaj jednak Julia postanowiła potwierdzić to, czego wszyscy domyślają się już od jakiegoś czasu.

Maffashion potwierdziła ciążę

Od kilku tygodni wszyscy internauci obserwowali profil swojej ulubienicy z wielkim zaciekawieniem. Każdy z nich doszukiwał się zaokrąglonego brzuszka. Gwiazda dodawała jednak zdjęcia w taki sposób, aby ukryć ciążowe krągłości. Dzisiaj jednak postanowiła oficjalnie potwierdzić swój szczególny stan. Gwiazda opublikowała zdjęcie z sesji ciążowej, na którym dokładnie widać wszystkie krągłości.

❤️ – tylko tak podpisała piękny kadr.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

Pod zdjęciem natychmiast znalazło się mnóstwo gratulacji od internautów.

 • Gratulacje!
 • Cudownie.
 • Niech nikt Wam tego pięknego etapu w życiu nie uprzykrzy! Ogromne gratulacje! Bądźcie szczęśliwi.
 • Dużo zdrówka dla Was.

My również dołączamy się do wszystkich tych słów i gratulujemy Julii i Sebastianowi!


Maffashion potwierdziła ciążę

Maffashion potwierdziła ciążę

Maffashion sesja ciążowa

Maffashion sesja ciążowa

Maffashion sesja ciążowa

Maffashion sesja ciążowa

Dodaj komentarz

 • olka pisze:

  naprawdę? uff…to dobrze, że potwierdziła bo inaczej to nikt by się nie zorientował

 • Margaret pisze:

  Mimo kilkuletniego związku z Czarkiem ona wiedziała że nie jest on dobrym kandydatem na ojca dlatego zdradzając go z Fabianskim nie zabezpieczyła się wystarczająco i wpadła czego owoc możemy podziwiać teraz.

 • Kolega pisze:

  Dała du*y i już zaszła. Tak się kończą początki miłostek gdzie zapomina się o zabezpieczeniu – o gumce gdzie facet dochodzi w środku… mam nadzieje ze będą szczęśliwi a nie ze zaraz usłyszymy o alimentach.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×