Maffashion trafiła z synkiem do szpitala. Dopiero teraz opowiedziała, co się działo z Bastianem. „Te dni były ciężkie”

Maffashion z synem w szpitalu

Maffashion z synem w szpitalu

Maffashion ma w social mediach doskonały kontakt z fanami. Gwiazda opublikowała tam informację o tym, że trafiła z synkiem do szpitala. Co się stało?

Maffashion niedawno rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Influencerka i aktor byli jednym z bardziej tajemniczych związków w show-biznesie. Nie afiszowali się ze swoim uczuciem i trzymali się z dala od blasku fleszy. Nie pozowali razem na ściankach i starali się unikać rozgłosu. Nawet to, że spodziewają się dziecka, przekazali oficjalnie dopiero na kilka dni przed narodzinami Bastiana.

Niestety ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Aktor zdecydował się udzielić wywiadu rzeki, w którym przyznał, że zdradzał Julię. Po kilku dniach przekazał, że znika z social mediów.

Czy zacząłem zdradzać? Na pewno miałem bardzo różne myśli emocje. Targały mną różne bardzo pomysły. Natomiast nie byłem fair wobec Julki. Bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz, że nie byłem fair i bardzo mi jest z tego powodu przykro i wstyd.  Nie chce tutaj świrować na jakiegoś lowelasa, bo ja nigdy nie robiłem takich rzeczy, ja  nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj jakoś zwariowałem po prostu. Bardzo przepraszam z tego tytułu i tutaj przepraszam publicznie Julię za to, że takie rzeczy się działy. Nie boję się prawdy na swój temat. Nie chcę też tego kisić w sobie – wyznał w rozmowie z Pudelkiem.

Maffashion trafiła z synkiem do szpitala

Julia tuż po tym, jak na świat przyszedł jej synek, zupełnie zmieniła priorytety i skupiła się głównie na Bastianie. Cały czas była aktywna w social mediach, ale od początku informowała, że chłopiec bardzo słabo sypia, co ją niepokoi. Influencerka była wręcz wyczerpana, a w pewnym momencie postanowiła zatrudnić nianię, która od czasu do czasu nocowała z maluszkiem, by ona mogła nieco odespać.

Ostatnio jednak sytuacja ze snem się znacznie poprawiła. Z uwagi na to, że fani często pytali o to Julię, ta postanowiła przekazać, jak obecnie sypia Bastian:

To jedyne dziecko, które znam, i które nie zasypiało i dalej nie zasypia w wózku, albo samochodzie, potem dołączyły kolki… Ogólnie ze snem było dramatycznie plus minus półtora roku – napisała w sieci.

Wcześniej wspomniała o tym, że przebywała z synkiem w szpitalu. Jak do tej pory nie chciała dzielić się z fanami trudnymi chwilami:

Tydzień turbo infekcji, w czasie której trafiliśmy ostatnio z młodym na parę dni do szpitala. Te dni były ciężkie, noce jak te dawniej z pobudkami, co pół godziny i skakanie na piłce. Sytuacja najcięższa była jednak dla dziecka. Nie dzieliłam się z tym z wami i nie robiłam żadnych relacji, bo nie wszystkim człowiek musi się dzielić. Jednak wy mamy wiecie, o czym mówię, dlatego wspominam teraz tamten czas – napisała.

Wiadomo, że gwiazda jest już w domu, ponieważ na bieżąco pokazuje, jak spędza czas z dzieckiem. Na szczęście sytuacja ze snem jest już uregulowana, a Julia w końcu może zregenerować siły.


Maffashion o pobycie z synem w szpitalu

Maffashion o pobycie z synem w szpitalu

Maffashion z synem Bastianem

Maffashion z synem Bastianem

Maffashion z synem Bastianem

Maffashion z synem Bastianem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×