Maffashion pokazała wnętrza kolejnego mieszkania. W trakcie remontu nie zabrakło komplikacji, ale efekt końcowy imponuje

Maffashion dom

Maffashion dom

Maffashion pokazała swoje kolejne mieszkanie. Ostatnio zamieszkała z Sebastianem Fabijańskim i ich dzieckiem w nowym domu. Blogerka oprowadziła dziś po innej nieruchomości położnej w samym centrum Warszawy.

Maffashion nie raz udowodniła, że jest prawdziwą bizneswoman. Zaczynała od małego bloga o modzie, a dziś jest marką samą w sobie. Gwiazda we współpracy z projektantką Laną Nguyen stworzyła firmę odzieżową. Ich projekty nosiła m.in. Kourtney Kardashian. W życiu prywatnym 34-latki również się układa. Jest w szczęśliwym związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim, z którym ma dziecko. Przedsiębiorcza mama Bastiana pochwaliła się wnętrzami mieszkania w samym centrum Warszawy.

Julia Kuczyńska jakiś czas temu pokazywała dom kupiony z myślą o przeprowadzce ze swoim życiowym partnerem i dzieckiem. Wnętrza robią ogromne wrażenie. Dwupoziomowa posiadłość z ogromnym ogrodem i przestrzenią musiała sporo kosztować.

Maffashion pokazuje kolejną nieruchomość

Dzisiaj świeżo upieczona mama pochwaliła się kolejną nieruchomością. Opublikowała obszerną relację ze swojego pierwszego mieszkania, które dopiero teraz wykańcza:

Tak powoli się robi. Bardzo powoli, bo to już trwa lata. Nie będę tutaj mieszkać, bo dom rodzinny wybudowaliśmy. Będę tu może pomieszkiwać. Jak przyjadą jacyś bliscy, to będą mieli gdzie się zatrzymać. Nie będę tego mieszkania wynajmowała. Będę tutaj robiła zdjęcia, będę tutaj przebywała, jak będę w centrum. Będę to mieszkanie wynajmować do sesji zdjęciowych. Ja bardzo często szukam różnych pomieszczeń, nigdy nic nie ma, albo już jest wszystko oklepane. Tutaj będzie tyle pięknych kącików, oryginalne rozwiązania, że to jest naprawdę fajna opcja, inwestycja – opowiedziała z podekscytowaniem.

Blogerka zdradziła, że w pracę nad wykończeniem mieszkania włożyła mnóstwo serca. Ma do niego ogromny sentyment i dlatego nie zamierza go wynajmować:

To jest moje pierwsze mieszkanie kupione w Warszawie, za moje pieniądze zbierane latami – dodała.

Wnętrza robią ogromne wrażenie. Gwiazda postawiła na jasne kolory. Sufity niektórych pomieszczeń zdobi sztukateria, a także drewno. Mieszkanie jest bardzo duże. Posiada dwie garderoby. Maffashion zaskoczyła nietuzinkowym rozwiązaniem, mianowicie różową podłogą w łazience. Na jednej ze ścian znajdują się ozdobne małpki. Julka przyznała, że nie wszystko szło gładko. Pojawiły się komplikacje, jeśli chodzi o remont łazienki:

Najgorzej jest, jeśli chodzi o łazienkę. Tutaj jest największe harakiri. Lustra zostały przewiercone do płytek. Krzywo do umywalek. Jak się zdejmie te lustra, to zostaną dziury, trzeba wymienić płytki. Oooh… no tutaj jest bajzel i będziemy to naprawiać. Nie wiem, czy teraz to zrobię, szkoda mi na razie pieniędzy – żali się.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia wnętrz. Podoba wam się?


Mieszkanie Maffashion

Mieszkanie Maffashion

Mieszkanie Maffashion

Mieszkanie Maffashion

Mieszkanie Maffashion

Mieszkanie Maffashion

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×