Szukaj

Syn daje Maffashion w kość. Blogerka o macierzyństwie i kolejnych dzieciach

Maffashion o macierzyństwie

Maffashion o macierzyństwie

Maffashion niedawno została mamą. Czy Bastian będzie jedynakiem? A może doczeka się rodzeństwa? Blogerka o swoich planach opowiedziała w sieci. 

Maffashion w tym roku dołączyła do grona mam. Wraz z Sebastianem Fabijańskim powitali na świecie Bastiana. Dumna mama co jakiś czas w social mediach udostępnia posty, których głównym bohaterem jest jej synek. Pokazała m.in. karmienie skoro świt, a także uroczy filmik, który nagrała z okazji swoich urodzin.

Niedawno blogerka poszła o krok dalej i opublikowała odważny wpis. Miesiąc po porodzie pozuje z synkiem i z odsłoniętym brzuchem. W krótkim komentarzu wyraziła swoje wsparcie dla trwającego Strajku Kobiet:

POLAND #strajkkobiet

Maffashion o macierzyństwie. Ile dzieci chciałaby mieć?

Chociaż Maffashion dopiero we wrześniu została mamą, już myśli o kolejnych pociechach. Zdradziła, że od zawsze marzy o trójce dzieci. W jej otoczeniu są jednak osoby, które studzą ten entuzjazm:

Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci. Wiecie, jak to jest, że wszyscy mówią: „Zobaczysz po pierwszym, czy będziesz chciała kolejne” – mówiła Maff w sieci.

Influencerka dodaje, że chociaż opieka nad synkiem nie zawsze jest łatwa, to nie zamierza zrezygnować ze swoich planów:

Mały daje mi trochę w kość, ale jeszcze się nie zniechęciłam. Muszę tylko znaleźć na to czas — dodała blogerka.

Trzymamy kciuki, by Maffashion udało się zrealizować te plany.

Sebastian Fabijański i Julia Kuczyńska: nowy dom. Gdzie zamieszkają?

Dziecko to niejedyna rewolucja w życiu Maff i Sebastiana. Rodzice Bastiana są już po zaręczynach, a także w trakcie budowy domu.

Żeby jak najszybciej wprowadzić się do nowego miejsca, wystawili na sprzedaż penthouse na Wilanowie. Chociaż kosztował 3 miliony złotych, nabywca znalazł się niemal błyskawicznie, o czym blogerka poinformowała w rozmowie z tabloidem:

Mieszkanie zostało sprzedane – zdradziła Faktowi Julia.

Remont idzie pełną parą. Sebastian dowozi potrzebne materiały budowlane, a niedawno do nowego domu zawiózł obrazy. Dowodem są zdjęcia paparazzi, którzy przed studiem Dzień Dobry TVN, sfotografowali zawartość jego bagażnika.


Maffashion z Bastianem

Maffashion z Bastianem

Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

maffashion

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×