Maffashion i Fabijański przyłapani w kinie. Blogerka była wpatrzona w niego jak w obrazek! To musi być miłość

Maffashion i Sebastian Fabijański razem na evencie

Maffashion i Sebastian Fabijański razem na evencie

Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? Blogerka i aktor pokazali się razem na Forum Kina Europejskiego Cinergia w Łodzi. Zobacz zdjęcia, które krążą w sieci. 

Maffashion jeszcze niedawno była w związku z Czarkiem Jóźwikiem. Partnerzy postanowili się jednak rozstać, o czym poinformowali swoich fanów pod koniec października. Nagrali oświadczenie wideo, w którym podkreślali, że choć ich związek się zakończył, nadal będą darzyć się ogromną przyjaźnią:

Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą (…) Siedziało to w nas obojgu od dłuższego czasu, trochę gryzło, było kilka rzeczy, których nie udało nam się przepracować, ale spokojnie zostajemy chyba znajomymi – przyznał Czarek.

Maffashion i Sebastian Fabijański spotykają się? Razem pojawili się na evencie w Łodzi

Do mediów zaczęły przedostawać się informacje o nowym zauroczeniu blogerki. Miała zafascynować się jednym z popularnych aktorów. Mowa o Sebastianie Fabijańskim, z którym rzekomo spotyka się od jakiegoś czasu. Chociaż gwiazda nie potwierdziła tych rewelacji, paparazzi zaczęli jej deptać po piętach

To oni przyłapali blogerkę w momencie, w którym o poranku opuszczała mieszkanie aktora. Czekając na taksówkę użyła modnego ostatnio wśród gwiazd urządzenia do podgrzewania tytoniu – IQOS, które nie wytwarza śmierdzącego dymu, a także nie wiąże się z przykrymi konsekwencjami, jakie daje palenie tradycyjnych papierosów.

Maffashion pali IQOSa

Maffashion pali IQOSa

W piątek, Sebastian i Maff pojawili się na Forum Kina Europejskiego Cinergia w Łodzi. Chociaż prawdopodobnie na wydarzenie przyszli razem, przy fotoreporterach nie szli za rękę. Wiadomo, że zajęli miejsca obok siebie i zanim rozpoczęła się premiera, ochoczo rozmawiali.

Nie umknęło to uwadze fotoreporterów, którzy zrobili im mnóstwo zdjęć. Na jednym z nich, Maff jest wpatrzona w swojego towarzysza jak w obrazek. Zresztą zobaczcie sami.

Maffashion i Sebastian Fabijański na premierze

Maffashion i Sebastian Fabijański na premierze w Łodzi. Jak się prezentowali? Czy są razem?

Zobacz: Maffashion zmieniła fryzurę specjalnie na Open’era! Wygląda czadowo! Madzia z „Big Brothera” padnie z zazdrości!

 


Maffashion i Sebastian Fabijański na premierze

Maffashion i Sebastian Fabijański na premierze

Maffashion w kinie z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion w kinie z Sebastianem Fabijańskim

Sebastian Fabijański w kinie z Maffashion

Sebastian Fabijański w kinie z Maffashion

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×