Szukaj

Maffashion chyłkiem opuszcza o poranku dom Sebastiana Fabijańskiego. Czekając na taksówkę puszcza modnego dymka

Maffashion pali IQOSa

Maffashion pali IQOSa

Maffashion została przyłapana, jak o poranku opuszcza mieszkanie Sebastiana Fabijańskiego, a czekając na taksówkę puszcza modnego dymka. W obliczu ostatnio pojawiających się plotek, wychodzi na to, że rzeczywiście się spotykają. Zobaczcie.

Maffashion ostatnio łączona jest z Sebastianem Fabijańskim. Niedawno paparazzi przyłapali ją, jak o poranku opuszcza mieszkanie aktora, a potem razem jadą na lotnisko. Czekając na taksówkę użyła modnego ostatnio wśród gwiazd urządzenia do podgrzewania tytoniu.

Zobacz: Viola Kołakowska puszcza modnego dymka na spacerze z synem. Leon to wykapany Tomasz Karolak

Maffashion czeka na taksówkę na lotnisko i pali IQOSa

Niedługo po tym, jak Maffashion potwierdziła rozstanie z narzeczonym, pojawiły się plotki o jej nowym związku. Nic nie jest jednak potwierdzone. W kilku źródłach można by było znaleźć dowody na to, że spotyka się z aktorem Sebastianem Fabijańskim, ale nic nie jest oczywiste, a para nie potwierdza doniesień. Oboje są singlami, więc wszystkie scenariusze są możliwe.

Wiadomo na pewno, że influencerka o poranku, chyłkiem, opuszczała jego mieszkanie. Ubrana w długą, czarną puchówkę, chroniącą przed chłodem, przeciwsłoneczne okulary i duże, złote kolczyki wyglądała naprawdę dobrze. Czekając na taksówkę na lotnisko, umiliła sobie czas i użyła urządzenia do podgrzewania tytoniu, które ostatnio robi furorę wśród gwiazd.

Zobacz: Seksowna Marcelina Zawadzka w skórze stylowo puszcza dymka w restauracyjnym ogródku. Mężczyźni oszaleją na widok tych zdjęć

Maffashion pali IQOSa

Maffashion pali IQOSa

IQOS, który nie wytwarza śmierdzącego dymu, a także nie wiąże się z przykrymi konsekwencjami, jakie daje palenie tradycyjnych papierosów jest świetnym rozwiązaniem. Można puścić sobie dymka w każdym miejscu, bo urządzenie jest wolne od charakterystycznych dla normalnego używania tytoniu skutków ubocznych, więc nie przeszkadza innym ludziom. Nie powoduje też, że przykrym zapachem przesiąkają ubrania, co jest ważne, żeby czuć się komfortowo w różnych sytuacjach. Maffashion jechała na lotnisko, więc miała pewność, że współtowarzysze podróży, nie będą musieli wdychać nieprzyjemnych woni.

 

Zobacz: Odmieniony Piotr Najsztub na salonach. Schudł, zmienił nawyki i rzucił palenie: „Z lubością się przerzuciłem na to, bo…” [WIDEO]


Maffashion pali IQOSa

Maffashion pali IQOSa

Maffashion pali IQOSa

Maffashion pali IQOSa

Maffashion pali IQOSa

Maffashion pali IQOSa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×