Fanka Maffashion zapytała o imię jej syna. Usłyszała bardzo wyczerpującą odpowiedź. Gwiazda po raz kolejny tłumaczy swoją decyzję

Maffashion

Maffashion

Maffashion odpowiedziała na bezpośrednie pytanie. Dlaczego jej synek nazywa się tak samo jak jego tata? Influencerka odesłała fankę do kultowego filmu.

Julia Kuczyńska (ps. Maffashion) to topowa blogerka modowa. Swoją działalność w wirtualnym świecie rozpoczęła kilkanaście lat temu. Dziś prowadzi własną firmę modową we współpracy z Laną Nguyen. Jej ciuchy są popularne nie tylko w Polsce i Europie, ale nawet i za Oceanem. Swego czasu nosiła je jedna z członkiń klanu Kardashian Kourtney, a także jej mama.

Maffashion w styczniu 2020 roku ogłosiła, że jest w związku z Sebastianem Fabijańskim. To popularny aktor, raper i artysta. Wystąpił w tak osławionych filmach jak m.in. Pod Mocnym Aniołem, Miasto 44, Panie Dulskie, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Botoks, Kobiety mafii, Kamerdyner, Legiony, Mowa ptaków, Psy 3. W imię zasad.

W 2020 roku urodziło się pierwsze dziecko Julii i Sebastiana. Od tej pory chłopczyk jest dla nich oczkiem w głowie. Ostatnio pewne kontrowersje wywołało jego imię.

Maffashion dostała pytanie o imię dziecka. Co odpowiedziała?

Maffashion, podobnie jak wiele innych gwiazd, w tym np. Maja Bohosiewicz Joanna Koroniewska, często organizuje sesje Q&A na Instastory, w ramach których odpowiada na pytania. Ostatnio jedna z pań zapytała ją o to, dlaczego jej syn nazywa się w ten sam sposób, jak jego ojciec, sugerując tym samym, że niespełna dwuletni chłopczyk ma na imię „Sebastian”.

Oczywiście, syn Julii i Sebastiana nie nazywa się „Sebastian”, tylko „Bastian”. Maffashion wytłumaczyła w nagranej przez siebie odpowiedzi:

Synek nie nazywa się tak samo jak tata. Aczkolwiek, jego imię to skrócona wersja „Sebastiana”. Natomiast „Bastian” występuje jako imię oddzielne. W Polsce nie jest popularne, ale za granicą tak.

W krótkim opisie swojego wystąpienia napisała:

Polecam film „Niekończąca się opowieść”.

Chwilę później dodała filmik, na którym puściła fragment piosenki wokalisty Limahla pt. Never Ending Story, która została nagrana na potrzeby wspomnianego wcześniej filmu.

Dlaczego Maffashion poleciła akurat ten film? Przyczyna jest prosta. Głównym bohaterem produkcji jest chłopiec o imieniu Bastian, który chowa się w księgarni, by skryć się przed prześladującymi go kolegami. Na miejscu znajduje książkę, która przenosi go do świata fantazji. Fantastyczne przygody Bastiana doczekały się dwóch kontynuacji.

Imię Bastian jest szczególnie popularne w krajach z kręgu kultur anglosaskiej, niemieckiej i hiszpańskiej. Znacie kogoś o takim imieniu?

Maffashion o opiece nad Bastianem. Czy ktoś jej w tym pomaga?

Julia łączy karierę z życiem prywatnym. Musi więc czasem posiłkować się specjalistyczną pomocą w opiece nad Bastianem. Ostatnio przyznała, że postanowiła zatrudnić opiekunkę.

Wyposażyłam się w nianię, która przychodzi dwa lub czasem trzy razy w tygodniu. Usługa premium. Bardzo się cieszę, że stać mnie na nią. Przychodzi po to, żebym po prostu mogła odespać albo nie kończyła dnia o godzinie 19, tylko mogła jeszcze popracować, więc ze skrajności w skrajność. Faktycznie ta niania jest, więc teraz przespałam 8 godzin. Tylko niania wychodzi przed godziną 7, więc zawsze muszę być już na posterunku o 6.30 – powiedziała.

Nie ma się czemu dziwić. Maffashion to w końcu osoba, która z pewnością nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Śledzicie jej działalność?


Maffashion odpowiada na pytanie dotyczące imienia dziecka

Maffashion odpowiada na pytanie dotyczące imienia dziecka

Maffashion odpowiada na pytanie dotyczące imienia dziecka

Maffashion odpowiada na pytanie dotyczące imienia dziecka

Maffashion odpowiada na pytanie dotyczące imienia dziecka

Maffashion odpowiada na pytanie dotyczące imienia dziecka

Komentarze

  • Gość pisze:

    Nie macie się już czym zajmować? Ale mi sensacja, że dziewczyna nie wiedziała, że to dwa różne imiona, o ja cię, niesamowite 🤦🏻‍♀️

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×