Szukaj

Madzia z Pięknych i młodych pokazała się bez stanika. Odważnie, ale jest na co popatrzeć

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Magdalena Narożna odpoczywa z partnerem w słonecznej Bułgarii. Gwiazda dodaje coraz odważniejsze zdjęcia z wakacji. Dzisiaj postanowiła odsłonić sporo ciała. 

Dla Magdaleny Narożnej początek tego roku nie zaczął się zbyt dobrze. Podczas Sylwestra Dwójki, na którym występowała razem ze swoim zespołem Piękni i Młodzi doszło do awantury i bójki. To wszystko przez konflikt z byłym mężem, który również nadal był członkiem bandu. Niestety prywatne zawirowania, które wcześniej nie wpływały na ich wspólną pracę, stały się nie do pogodzenia. Już 1 stycznia wokalistka wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że jej były mąż nie jest już członkiem Pięknych i Młodych.

Wydawać by się mogło, że wszystkie te wydarzenie mogą odbić się na jej karierze. Nic bardziej mylnego zespół cały czas świetnie sobie radzi, a jego wokalistka układa sobie życie na nowo. Magda zupełnie nie przejmuje się medialnym szumem i dalej robi swoje. Ostatnio jej Instagram rozgrzewają zdjęcia z wakacji w ciepłym kraju. Internauci są zachwyceni kolejnymi kadrami, które udostępnia ich idolka.

Madzia Narożna pozuje topless

Życie wokalistki zaczęło zmierzać w dobrą stronę. Ona sama jest bardzo szczęśliwa, czego dowodem są kolejne zdjęcia, które publikuje w social mediach. Wokalistka razem z partnerem obecnie odpoczywa w słonecznej Bułgarii. Zakochani wybrali pięciogwiazdkowy hotel z ogromnym basenem i wszelkimi atrakcjami. Widać, że Magda i jej ukochany doskonale bawią się w swoim towarzystwie. Liderka zespołu Piękni i Młodzi wrzuca całe mnóstwo zdjęć, na których możemy oglądać ją w pełnej krasie. Gwiazda disco-polo z każdym dniem odsłania coraz więcej ciała.

Ostatnio pozowała na plaży w koronkowym szlafroku, który pokazywał jej ponętne kształty. Na ostatniej fotce postanowiła zrzucić stanik. Gwiazda pozuje jedynie w skąpych figach i bez skrępowania pokazuje nie tylko pośladki, ale także biust.

Każde wakacje kiedyś się kończą. Ostatni dzień łapania promieni słonecznych. Życzę Wam miłego dnia. p.s. Akceptowanie siebie i swojego ciała jest podstawą tego, aby być szczęśliwym. Tego Wam z całego serca życzę :)))

Większość fanów jest zachwycona odwagą i figurą wokalistki. Jeden z nich jednak postanowił ją ostrzec.

Uważaj na dzikiego trenera. Jak będziesz toples, to Cię dopadnie.

Długo nie musiał czekać na odpowiedź Magdy.

Mój rycerz @krzysiek_byniak, by na to nie pozwolił. Pozdrawiam.

Widać, że Madzia czuje się szczęśliwa u boku Krzyśka i jej życie nabrało ostatnio rumieńców.


Magda Narożna

Magda Narożna

Madzia Narożna komentarze

Madzia Narożna komentarze

Magda Narożna

Magda Narożna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×