Kurzajewski zafundował Cichopek wieczór życia! Nigdy nie widzieliśmy piękniejszego zachodu słońca. Ale z niego romantyk… [DUŻO ZDJĘĆ]

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pustyni

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pustyni

Maciej Kurzajewski zrobił piękną niespodziankę Kasi Cichopek. Zapamiętają ten wieczór na zawsze. Wszystko relacjonowali w sieci. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w październiku potwierdzili, że stanowią parę nie tylko na ekranie, ale również w życiu osobistym. Zdecydowali się na ten gest podczas wyprawy do Izraela i Autonomii Palestyńskiej. Reporterce Jastrząb Post udało się jako pierwszej porozmawiać z parą i dowiedzieć nieco na temat łączącego ich uczucia.

Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną – powiedziała nam Kasia. – Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort.

Równie wylewny był Maciek, który docenia to, jak dobrze związek wpływa na jego współpracę z ukochaną.

Wzajemnie się uzupełniamy, to są też spojrzenia kobiety i mężczyzny na różne tematy, na różne sprawy, które poruszmy w Pytaniu na śniadanie. Kasia ma ogromne doświadczenie, naprawdę, ja mówię o moich prawie 30. latach w TVP, a w przypadku Kasi to jest choćby 22 lata w serialu M jak Miłość, o innych projektach telewizyjnych nie wspomnę. To jest wielka przyjemność pracować z profesjonalistką. I cały czas czerpać z tych doświadczeń Kasi. Dla mnie to jest ogromne wsparcie, za co ogromnie dziękuję – otworzył się przed kamerami Jastrząb Post.

TYLKO U NAS: Pierwszy wywiad Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego! Komentują aferę z Pauliną Smaszcz i mówią o związku. Zdradzili też plany na święta!

Para ma za sobą zaręczyny. Kurzajewski oświadczył się wybrance podczas pobytu w Nowym Jorku. Teraz z kolei zakochani wybrali się do Jordanii. Objechali arabskie królestwo od Morza Czerwonego aż po pustynię Wadi Rum.

Maciej Kurzajewski zabrał Kasię Cichopek w niezwykłe miejsce

Kurzajewski, świetnie zaznajomiony z historią i klimatem Bliskiego Wschodu, zabrał Kasię w niezwykłe miejsce – region pustyni Wadi Rum, gdzie roi się od skał, na których znajdują się malunki naścienne, przygotowane przez prehistoryczne kultury. Para została w tym miejscu na dłużej, by zobaczyć zachód słońca. Dotarcie tam zajęło 4 godziny, ale było warto!

Najlepszym sposobem by w jeden dzień doświadczyć piękna Wadi Rum. Jest kilkugodzinna wyprawa samochodem. 4×4. Sprawdziliśmy i było obłędnie! Przygoda życia! Ktoś z Was był w Jordanii? Co polecacie zwiedzić? – streściła Kasia.

Jeszcze więcej zdjęć z wypadu Maćka i Kasi zamieściliśmy w albumie pod artykułem. To nie wszystko. Na niektórych slajdach dziennikarz rozpisał się nieco na temat przeszłości Jordanii. To nie lada gratka dla każdego miłośnika historii.


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pustyni

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pustyni

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pustyni

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pustyni

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pustyni

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pustyni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×