Wypłynęły nieznane kulisy zaręczyn Cichopek i Kurzajewskiego. Zrobiło się tak gorąco, że aż sam prezenter zabrał głos. Tak mówi o całej sytuacji

Maciej Kurzajewski o zaręczynach z Kasią Cichopek

Maciej Kurzajewski o zaręczynach z Kasią Cichopek

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się w Nowym Jorku? Prezenter oficjalnie zabrał głos. To rzadkość, gdy odnosi się do publikacji na temat związku z prezenterką TVP.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski od dawna nie ukrywają uczucia, jakie ich łączy. Para zdecydowała się potwierdzić spekulacje tuż po tym, jak pełne szydery gratulacje złożyła im była żona prezentera – Paulina Smaszcz. Od tego momentu zakochani udzielili tylko jednego wywiadu. Reporterce Jastrząb Post opowiedzieli, że łączy ich miłość, ale nie planują opowiadać w mediach ze szczegółami, jak wygląda ich codzienność.

Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną. Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort – mówiła nam szczęśliwa Katarzyna.

Coraz częściej kolorowa prasa spekuluje na temat ich relacji, zwłaszcza że nie jest tajemnicą, że Kasia i Maciej są już po zaręczynach. Prezenterka piękny pierścionek od ukochanego pokazała światu na gali z okazji 70-lecia TVP.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubiły Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówi nam znajomy duetu z pracy.

Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące wielkiego dnia.

Maciej Kurzajewski komentuje zaręczyny z Kasią Cichopek

Pudelek ustalił, że Maciej poprosił Kasię o rękę za granicą. Nie zrobił tego w Izraelu, gdzie świętowali 40. urodziny prezenterki, a zdecydował się na ten odważny krok podczas ich pobytu w Nowym Jorku, co miało miejsce na początku listopada. Kurzajewski wziął wtedy udział w maratonie. Jak widać, sport nie był jedynym celem wizyty w mieście.

Kasia i Maciej starają się być nierozłączni i spędzać każdą chwilę razem. Uwielbiają jeździć za granicę, bo tam mogą być bardziej anonimowi. Polecieli do Nowego Jorku, żeby odpocząć od zgiełku, który rozpętał się wokół ich związku i to właśnie tam się zaręczyli – poinformowało źródło. I dodało, że zakochani coraz bardziej myślą o ślubie: – Poważnie rozmawiają już o ślubie, ale chcą, żeby sytuacja się trochę uspokoiła.

Teraz prezenter oficjalnie odniósł się do rewelacji serwisu plotkarskiego. Na łamach Faktu zapewnił, że nie chce komentować życia prywatnego, ale tym samym nie zdementował rewelacji należącego do wp.pl portalu:

Nie komentuję takich spraw… Mamy swoje życie prywatne i bardzo się cieszę, że je mamy! — powiedział z uśmiechem Kurzajewski w rozmowie z Faktem.

Dowodem na to, że do zaręczyn Kasi i Macieja doszło w Stanach Zjednoczonych jest najnowsza sesja gwiazdy, na której można zauważyć jej piękny pierścionek.

Zobaczcie, jak pięknie Kasia i Maciej mówili nam o swojej miłości:


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na Śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na Śniadanie

Krystyna Giżowska, Andrzej Rybiński, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Krystyna Giżowska, Andrzej Rybiński, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×