Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata! Pokonał Messiego, a Ania oszalała z radości. Tak świętują sukces roku

Robert Lewandowski i Messi

Robert Lewandowski i Messi

FIFA The Best 2021. Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata. Sportowiec odebrał prestiżową statuetkę podczas międzynarodowej gali. Jego żona i inne gwiazdy zasypały go gratulacjami.

Robert Lewandowski na swój sukces pracował od dzieciństwa. Zamiłowanie do sportu odziedziczył po rodzicach. Jego tata trenował judo, a mama siatkówkę. Sam w 2005 roku zaczął uczęszczać na treningi piłki nożnej do Legii Warszawa. Po wielu latach kariery uchodzi za jednego z najlepszych piłkarzy na całym świecie.

Sportowiec umiejętnie łączy karierę z życiem prywatnym. W 2011 roku oświadczył się Annie Lewandowskiej. Po dwóch latach zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Owocem ich miłości są dwie córeczki 5-letnia Klara i 2-letnia Laura. Ze względu na swoje liczne zobowiązania starają się po równo dzielić opieką nad dziewczynkami. Lewandowski nie raz udowodnił, że jest ojcem na medal. Ostatnio pokazał, jak przy pomocy odkurzacza układa fryzurę swojej córce.

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata 2021 wg FIFA

Piłkarz ma na koncie wiele statuetek oraz wyróżnień. Na jego półce brakuje jednak tej najważniejszej nagrody, czyli Złotej Piłki. Robert był tegorocznym faworytem plebiscytu. Ostatecznie zwycięzcą został Lionel Messi. Tym razem panowie ponownie konkurowali ze sobą o tytuł najlepszego piłkarza świata, który co roku przyznawany jest na gali FIFA The Best.

Lewandowski miał okazję ponownie stanąć w szranki z Messim. Tym razem to jemu udało się zostać zwycięzcą. Statuetkę wręczył Robertowi reprezentant Bayern Monachium – Oliver Kahn. Warto zaznaczyć, że piłkarzowi drugi rok z rzędu udało się wywalczyć tę nagrodę. Podobnego osiągnięcia doświadczyło przed nim jedynie trzech sportowców.

Gwiazdor podziękował w swoich social mediach za wyróżnienie:

Otrzymanie dziś nagrody FIFA Best Men’s Player jest dla mnie ogromnym zaszczytem. To niesamowite uczucie. Chcę podziękować wszystkim moim kibicom, bo bez Was nie ma piłki nożnej. Trenujemy, aby grać jak najlepiej i sprawiać, by piłka nożna była najwspanialszym widowiskiem na świecie – dla kibiców. Na koniec – chciałbym podziękować mojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie.

Anna Lewandowska na każdym kroku wspiera swojego męża. Nic dziwnego, że postanowiła pochwalić się jego osiągnięciem. Na Instagramie zamieściła wspólne zdjęcie z Robertem trzymającym statuetkę, i pogratulowała mu zwycięstwa:

Mój kochany Robert! Udało Ci się! Gratuluję zdobycia nagrody FIFA The Best Men’s Player. Wiem, jak ciężko pracujesz, aby osiągnąć swoje marzenia! Dobra robota, jestem z Ciebie bardzo dumna.

Pod postem Lewandowskiej pojawiło się mnóstwo gratulacji. Wśród nich znalazły się także komentarze od gwiazd:

 • Małgorzata Rozenek: Wielkie gratulacje dla Roberta i dla Ciebie Aniu. Wasz ogromny, wspólny sukces.
 • Lara Gessler: Cu-do-wnie! Takich wieści nam dziś trzeba.
 • Jessica Mercedes: Mistrz.
 • Edyta Litwiniuk: Pięknie. Gratulacje! Za silnym mężczyzną stoi silna kobieta.

My również dołączamy się do gratulacji.


Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata | fot. Instagram.com/_rl9

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata | fot. Instagram.com/_rl9

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata | fot. Instagram.com/_rl9

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata | fot. Instagram.com/_rl9

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata | fot. Instagram.com/annalewandowskahpba

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata | fot. Instagram.com/annalewandowskahpba

Komentarze

 • BNK pisze:

  Gratuluję Panie Robercie … jest Pan najlepszym piłkarzem na świecie ale co ważne a nawet najważniejsze jest to że jest Pan dobrym człowiekiem….. pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym .

 • Życzliwa pisze:

  Brawo jestem dumna że jest Pan Polakiem możemy się wszyscy szczycić że pochodzi Pan z Polski pozdrawiam również Panią Anie

 • Życzliwa pisze:

  Brawo od lat podziwiam Pana i Pana rodzinę jestem dumna jak Półka że wszędzie mogę się chwalić że Pan jest z Polski, pozdrawiam również Panią Anię.

 • Gość pisze:

  Gratulacje Panie Robercie należało się Panu , pozdrawiam rodzinkę

 • Gość pisze:

  GRATULACJE, serdecznie gratuluję Panie Robercie!

 • Gość pisze:

  Taki live moźna mozna pani świątek też wygrała i handballe i źyłowa i huawei itd i po co się napinać jak rok ma 1000dni i 1000 nocy pieniądźe to nie wszystko ale chleb kosztuje 50zł/h prąd woda gaz 1 tona mąki 2000tys woda drozdze i jaja i to tyle

 • Lochy Watykanu pisze:

  Za sukcesem mężczyzny stoi zmęczona kobieta. Czasem dwie 🙂

  • Gość pisze:

   Dóbrze ze coś mu w końcu dali, to może skończy się ten serial jojczenia. Teraz tylko jeszcze Duda przypnie mu kolejny medal, Ziobro poklepie po plecach i wesprze w sądzie, i będzie git…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×