Tak Robert Lewandowski układa włosy córeczce. Przy pomocy odkurzacza wyczarował fryzurę na miarę zawodowego stylisty

Robert Lewandowski układa córce włosy odkurzaczem

Robert Lewandowski układa córce włosy odkurzaczem

Robert Lewandowski opanował robienie fryzur swoim córeczkom do perfekcji. Właśnie podzielił się patentem na układanie włosów. Klara wygląda jak po wizycie u zawodowego stylisty fryzur.

Robert Lewandowski uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Na swój sukces ciężko pracował od dzieciństwa. Miłość do sportu zaszczepili w nim rodzice. Ojciec uprawiał judo, natomiast matka była siatkarką oraz lekkoatletką. Od 2005 roku uczęszczał na codzienne treningi do Legii Warszawa. Musiał wtedy przejść na naukę wieczorową. 33-latek ukończył studia na kierunku wychowanie fizyczne o specjalizacji trenersko-menadżerskiej.

Sportowiec jest zdobywcą wielu statuetek. Wśród nich znajdują się Europejski Złoty But, Złota Piłka France Football czy Złota Piłka Klubowych Mistrzów Świata. Lewandowski był także jednym z faworytów do otrzymania Złotej Piłki 2021, czyli najbardziej prestiżowej nagrody w świecie piłki nożnej. Ostatecznie zajął drugie miejsce, a statuetkę otrzymał Lionel Messi, za co został skrytykowany.

Lewandowski stara się łączyć swoją karierę z życiem prywatnym. Ponad dekadę temu poznał Annę Lewandowską. Niemal od pierwszego momentu jego serce zaczęło bić mocniej. Po czterech latach nie miał już wątpliwości co do swoich uczuć. Postanowił zabrać ukochaną na romantyczne wakacje na Malediwy i tam się jej oświadczył. Trenerka długo nie zastanawiała się nad odpowiedzią. Od razu przyjęła pierścionek od ukochanego.

Anna, jak na zodiakalną pannę przystało, słynie ze swojego perfekcjonizmu. Nic więc dziwnego, że do ceremonii przygotowywała się dwa lata. Lewandowscy wzięli ślub w 2013 roku w kościele Zwiastowania Najświętszej Maryi Manny Parafii św. Anny w Serocku. Cztery lata później ich rodzina się powiększyła. Na świat przyszła pierwsza córka, której nadali imię Klara. Dwa lata temu urodziła się Laura.

Robert Lewandowski ułożył fryzurę córce przy pomocy odkurzacza

Robert i Ania starają się po równo zajmować pociechami. Ich rodzina na co dzień mieszka w Monachium, jednak ze względu na karierę Lewandowskiej w Polsce, niekiedy zdarza się, że zabiera córki do kraju, albo zostawia pod opieką męża. Tym razem trenerka zdecydowała się na drugą opcję.

Lewandowski jest tatą godnym naśladowania. Każdą wolną chwilę poświęca dziewczynkom. Często jest również twórcą ich fryzur. Potrafi pleść warkocze oraz robić koczki. Tym razem pochwalił się na Instagramie nowym patentem na szybkie ułożenie włosów. Nagranie opatrzył podpisem:

Kiedy mamy nie ma w pobliżu…

Mężczyzna za pomocą odkurzacza pokazał, jak robić idealną kitkę. Jego relację udostępniła dumna Ania, a wideo w tempie błyskawicy doczekało się masy komplementów. Robert wykazał się talentem na miarę najlepszego stylisty fryzur.

Internauci, którzy obserwują profil Jastrząb Post na Instagramie, nie ukrywają swojego podziwu dla talentu Roberta:

 • Pomysłowy tata!
 • Niezły patent.
 • Rewelacja.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Urocze?


Robert Lewandowski ułożył fryzurę swojej córce

Robert Lewandowski ułożył fryzurę swojej córce

Robert Lewandowski ułożył fryzurę swojej córce

Robert Lewandowski ułożył fryzurę swojej córce

Robert Lewandowski ułożył fryzurę swojej córce

Robert Lewandowski ułożył fryzurę swojej córce

Komentarze

 • Lala pisze:

  Nie pamiętam jak dawno już widziałam taki filmik, z innym pomysłowym tatusiem.Naprawde ,z całym szacunkiem….już z lodówki wychodzą!!!Ludzie opamiętajcie się. Niedługo pierdnięcie będzie godne podziwu i rozgłosu! Oczywiście, pierdnięcie nie wszystkich będzie nagłaśniane 😁

 • Gość pisze:

  A w rurze odkurzacza same smieci, brud i kurz bo nie wierze ze jest idealnie czysta

 • Gość pisze:

  A mama to widziała? Zbierzesz Robert, taka gumką na wlusach… Cza mieć dystans i on ma proszę państwa fajna rodzina ale to już wiedzą pozdrowionka,

 • Gość pisze:

  😂😂😂

 • Ania nie lewandoska pisze:

  Co za tatuś dobry fryzjer dobry piłkarze Monachium Tylko kiepski kapitan reprezentacji Polskiej . I znów się zaczęło dzień bez Lewandoskich to dzień stracony .A gdzie ta twarz Klary jakość nie widzę .Żenada

 • Gośćhseubz pisze:

  Nie on wymyslil ten patent, juz bardzo dawno widzialam to w internecie, to nie jest pomysl Roberta

 • Gość pisze:

  Gdyby któreś z rodziców to zrobiło, to zaraz uznaliby nas za patologię, a tu proszę, owacja… dla mistrza…

 • Gość pisze:

  Taki live panie Boźe proszę coś napisać dzieci to dzieci a ojciec to ojciec rodzenstwa się nie wybiera siostry radwanskie teź były nieznośne ha ha wystarczą płatki i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×