Szukaj

Lara Gessler w niebanalny sposób zdradziła płeć dziecka. W zabawę wciągnęła internautów

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler w bardzo oryginalny sposób zdradziła płeć swojego pierwszego dziecka. Przy okazji w zabawę wciągnęła swoich obserwujących na Instagramie. Chłopiec czy dziewczynka?

To, że Lara Gessler i Piotr Szeląg znają płeć i wybrali już imię dla swojego pierwszego dziecka, wiadomo już od jakiegoś czasu. W jednym z wywiadów celebrytka przyznała, że wiedzą, kto im się urodzi:

(…) Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie – powiedziała.

Były też podejrzenia, że na temat płci wnuka, być może się wygadała przyszła dumna babcia, Magda Gessler. Dzisiaj sama Lara przekazała, czy urodzi synka, czy córeczkę.

Jakiej płci będzie dziecko Lary Gessler?

Lara Gessler otwarcie mówi, że w ciąży czuje się rewelacyjne. Czerpie radość ze stanu oczekiwania na pierwszego potomka, jak tylko może. Niedawno zachwyciła swoich obserwujących zdjęciami z sesji. Było kontrowersyjnie, ale nie można się było niczego innego spodziewać, po odważnej córce Magdy Gessler. Efektami pracy profesjonalistów pochwaliła się na swoim Instagramie. Fotografie powstały na ulicach Warszawy, a młoda restauratorka nie zawahała się zrzucić z siebie ubrań. Zmysłowe, pełne artyzmu i wysmakowane zdjęcia wywołały spore poruszenie w sieci.

Od czasu do czasu wrzuca też kadry, na których prezentuje codzienne czynności. Nie zwolniła też tempa i niedawno otworzyła nowy biznes.

Jednak internautów najbardziej intryguje, czy rzeczywiście Magda zdradziła płeć dziecka Lary? Dzisiaj sama przyszła mam w końcu zaspokoiła ich ciekawość. Wykorzystała do tego zabawę kogucik czy kurka, którą zapewne wiele osób zna z dzieciństwa. Gra polega na tym, że wyciągnięte źdźbło trawy, pokazuje kogucika, czyli chłopca lub kurkę, czyli dziewczynkę. Na zdjęciu Gessler zdecydowanie widzimy kurkę, a więc wiadomo już, że spodziewa się dziewczynki, czyli rzeczywiście jej mama się wygadała już wcześniej.

Kogucik czy kurka? #genderreveal #mumtobe #kogucikczykurka #rodzew2020
Autor @piotr.szelag – napisała.

Przy okazji w zabawę wciągnęła internautów. Wielu zabrała w przeszłość i z rozrzewnieniem wspominali zabawę sprzed lat, inni – zdecydowanie młodsze pokolenie – dopytywali się, o co w grze chodzi. Teraz czekamy, aż Lara w równie kreatywny sposób zdradzi imię, które wybrała dla córeczki.


Lara Gessler zdradziła pleć dziecka

Lara Gessler zdradziła pleć dziecka

Lara Gessler pozdrawia fanów

Lara Gessler pozdrawia fanów

Lara Gessler - sesja ciążowa

Lara Gessler - sesja ciążowa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×