Magda Gessler wygadała się na temat płci dziecka Lary? Syn czy córeczka?

Lara Gessler i Magda Gessler

Lara Gessler i Magda Gessler

Magda Gessler już wkrótce stanie się jedną z najszczęśliwszych babć na świecie. Restauratorka nie posiada się z radości i co rusz ujawnia kolejne zdjęcia przyszłej mamy. Teraz postanowiła udostępnić jedno z ostatnich ujęć córki. W treści zamieściła jednoznaczny opis, czy przypadkowo zdradziła płeć dziecka?

Magda Gessler co jakiś czas na swoim Instagramie dzieli się zdjęciami swojej ciężarnej córki, Lary. Widać, że nie może się już doczekać kiedy w końcu stanie się babcią. Można pokusić się o stwierdzenie, że rozpoczęła odliczanie dni do momentu, kiedy nareszcie będzie miała okazję przytulić maluszka.

Lara Gessler i Piotr Szeląg będą rodzicami. To fakt, który znamy już od jakiegoś czasu. Celebrytka postanowiła pochwalić się tą szczęśliwą wiadomością pod koniec kwietnia. Od tego momentu na jej profilu nie brakuje zdjęć prezentujących obecny stan. Jak zdradziła Lara w jednym z wywiadów, para zna już płeć dziecka. Co więcej, wybrali już nawet imię dla swojej pociechy. Jednak nadal nie chcą zdradzić, jak ono brzmi. Termin porodu wyznaczono na wrzesień/październik i być może wtedy będziemy mogli je w końcu poznać.

Magda Gessler wygadała się na temat płci dziecka Lary

Lara co rusz dokumentuje okres ciążowy na swoim social media, udostępniając fanom kolejne zdjęcia. Tym razem zdecydowała się na profesjonalną sesję zdjęciową i udowodniła, że nagość nie jest dla niej tematem tabu. Fotografie powstały na ulicach Warszawy, a córka Magdy Gessler nie zawahała się zrzucić z siebie ubrań.

Zmysłowe, pełne artyzmu i wysmakowane fotografie trafiły na jej profil na Instagramie. Dumna przyszła babcia również postanowiła zaprezentować je swoim obserwatorom. Udostępniła córkę na swoim profilu w sieci. Jednak przy okazji zamieściła także opis do zdjęcia, który prawdopodobnie ujawnia prawdę, co do płci dziecka.

Mokotowska street #laragessler Podwójna córeczka, mama – napisała pod zdjęciem Magda.

View this post on Instagram

Mokotiwska street #laragessler Podwójna coreczka .., mama #mg

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Oczywiście nie uszło to uwadze danów. W komentarzach od razu padły stwierdzenia na temat tego, że młoda Gesslerowa zapewne urodzi dziewczynkę. Magda w odpowiedzi, zareagowała na jeden z nich, dając serduszko.

Jednak czy to okaże się prawdą? Zapewne dowiemy się niebawem.


Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler - sesja ciążowa

Lara Gessler - sesja ciążowa

Lara Gessler - sesja ciążowa

Lara Gessler - sesja ciążowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×