Lara Gessler jako modelka MMC. Internautka krytykuje jej wygląd. Doczekała się świetnej riposty

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler poszła w pokazie MMC. Rok po urodzeniu córeczki zadebiutowała na wybiegu. Internauci są podzieleni. Nie brakuje zachwytów, ale zdarzają się też nieprzychylne opinie. Celebrytka nie mogła przejść obok jednej obojętnie.

Kilka dni temu odbył się pokaz najnowszej kolekcji MMC. Duet w tym roku obchodzi 25-lecie swojej działalności. Z tej okazji na czerwonym dywanie gościła plejada gwiazd. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in.: Edyta Herbuś, Kasia Warnke i Piotr Stramowski, Karolina Pisarek czy Dawid Woliński. Zdjęcia ze ścianki znajdziecie tutaj.

Duet projektantów zdradził, co cechuje ich ubrania oraz jakie tkaniny wykorzystali do stworzenia najnowszej kolekcji:

Projekty cechuje własny, charakterystyczny styl, nonszalanckiego i ekskluzywnego minimalizmu. Projektanci śmiało sięgają po obszerne, oversize’owe formy i łączą nietypowe materiały i interesujące faktury. Marka znana jest z projektów unikatowych okryć wierzchnich i nieszablonowych projektów sukienek i spódnic – czytamy na oficjalnej stronie.

Lara Gessler debiutuje na wybiegu

Podczas pokazu wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Na wybiegu, jedną z modelek była Lara Gessler. 32-latka dumnie prezentowała najnowszą kolekcję duetu MMC. W jednym z wywiadów zdradziła, że nie miała czasu na przygotowania:

W ogóle się nie przygotowywałam. Tak się złożyło, że dzień wcześniej były urodziny Neny, więc było bardzo dużo innych, ważniejszych zajęć. Z jednej strony to akurat dobrze, bo nie miałam kiedy nagromadzić w sobie tego stresu. Nagle po prostu nastała środa i trzeba było się tam zjawić. Dopiero wtedy, jak to wszystko zobaczyłam i ktoś mi powiedział, że ma być 200 osób, to wszystko do mnie dotarło. Nie spodziewałam się w ogóle takiego rozmachu. Naprawdę nieprawdopodobne emocje. Dużo było stresu – zdradziła w rozmowie z Sabiną Ziębą.

Gwiazda opublikowała zdjęcie z wybiegu, co było szokiem również dla niej:

No dobra… nie sądziłam, że kiedykolwiek pojawi się tu takie zdjęcie. To były ogromne emocje i niesamowita adrenalina. Dobrze, że ostatnie kilka dni obfitowały w ważne chwile, i nie miałam kiedy o tym wszystkim myśleć. Dziękuję MMC za ten zaszczyt wzięcia udziału w Waszym jubileuszowym pokazie. Ilona Majer, Rafał Michalak, Kasia Sokołowska – mam nadzieję, że nie zawiodłam Waszych oczekiwań. Cieszę się, że dzięki Wam mogłam zrobić coś po raz pierwszy i zrozumieć jeszcze bardziej Wasz wspaniały, kreatywny świat – napisała na Instagramie.

Lara Gessler odpowiada internautce

Lara Gessler spotkała się z pozytywnymi komentarzami. Fani komentowali, że wyglądała przepięknie i gratulowali odwagi. Byli pełni podziwu tego, jak wygląda zaledwie rok po urodzeniu córeczki. Zdarzały się jednak pojedyncze nieprzychylne opinie:

Ta fryzura i makijaż bardzo niekorzystne – skomentowała rozgoryczona internautka.

Influencerka nie powstrzymała się i odpowiedziała na komentarz:

Co innego wyjście na event, a co innego pokaz. Tu modelki i modele są tylko płótnem dla pomysłu projektantów. Trzeba być gotowym na to, że masz przedziałek tak jak nie lubisz, masz nie pomalowane rzęsy czy buty, które ci się nie podobają. Decydując się na udział w pokazie prywatne preferencje zostają w domu, w ich miejsce przyda się trochę dystansu do siebie – skwitowała.

Zdjęcia Lary Gessler z wybiegu znajdziecie w naszej galerii.


Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×