Szukaj

Lara Gessler wróciła z córką do domu. Pochwaliła się pierwszym zdjęciem. Jaka piękna kołyska!

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler we wtorek po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się jej córeczka. Gwiazda już wyszła ze szpitala i pochwaliła się zdjęciem z domowych pieleszy. Jak wygląda pokoik dziewczynki?

Lara Gessler na początku zeszłego roku rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem. Młoda restauratorka po kilku miesiącach spotkała cenionego prawnika Piotra Szeląga i jej serce znowu mocniej zabiło. Wiosną tego roku córka Magdy Gessler poinformowała fanów, że jest w ciąży. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Na przyszłą mamę spłynęła prawdziwa lawina gratulacji. Od tamtej pory chętnie pokazywała w social mediach swoje powiększające się krągłości, a fani z dnia na dzień byli coraz bardziej zachwyceni. Wszyscy oczekiwali na informację o rozwiązaniu.

Podczas ciąży Lara bardzo zaskoczyła swoich fanów. Chociaż wcześniej zgodnie z Piotrem deklarowali, że nie myślą o ślubie, okazało się, że zmienili zdanie. Najpierw przyszła mama pochwaliła się swoim pierścionkiem zaręczynowym, by za kilka tygodni zaskoczyć wszystkich pięknymi zdjęciami ze swojego ślubu. Ze względu na pandemię uroczystość była bardzo skromna, ale mimo wszystko panna młoda prezentowała się naprawdę zjawiskowo. Kiedy emocje jeszcze nie opadły pojawiła się wyczekiwana przez wszystkich nowina — Lara urodziła.

Lara Gessler pokazała pokoik dziecka i kołyskę

W środowe popołudnie w szczęśliwi rodzice potwierdzili, że ich córeczka jest już na świecie. Na profilu Lary pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie całej trójki. Świeżo upieczona mama i jej mąż nie kryli swojego wielkiego rozradowania, z ich twarzy można było wyczytać ogromne szczęście.

Wszystko w świecie dzieje się możliwie najlepiej. Mamy Ją! @piotr.szelag #cześć #mamyją #dziewczynka #babyishere #baby #newborn #centrumporodownaturalnych #zmęczenialeszczęśliwi #mama #tata

Z gratulacjami pośpieszyli nie tylko internauci, ale również cała rodzina Gesslerów. Wzruszający wpis z tym samym zdjęciem pojawił się również na profilu świeżo upieczonej babci. Teraz dumna mama jest już córeczką w swoim domu. Gwiazda właśnie podzieliła się fotografią dziecięcego pokoiku i kołyski. Na dziewczynkę czekała w domu przepiękna wyprawka. Lara pokazał zdjęcie białej kołyski, w której zapewne słodko śpi jej córeczka. Cały pokój jest urządzony w spokojnych, jasnych i bardzo stonowanych kolorach.

Czekamy na pierwsze wspólne zdjęcie mamusi i córki z domowego zacisza.

 


Lara Gessler pokazała pokoik córki

Lara Gessler pokazała pokoik córki

Lara Gessler i Piotr Szeląg z dzieckiem

Lara Gessler i Piotr Szeląg z dzieckiem

Lara Gessler z rodziną na końcówce ciąży

Lara Gessler z rodziną na końcówce ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×