Szukaj

Lara Gessler pokazała pierwsze zdjęcie dziecka. Wzruszona Magda komentuje, a dumny ojciec odpowiada koleją fotką ze szpitala

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler i Piotr Szeląg zostali rodzicami. Restauratorka dodała pierwsze zdjęcie z dzieckiem, a internauci ruszyli z gratulacjami. Te od Magdy Gessler wzruszają najbardziej. 

Lara Gessler początkowo ukrywała, że jest w ciąży. Potwierdziła ją dopiero w momencie, w którym brzuch był bardzo dobrze widoczny. Od tego momentu co jakiś czas dzieliła się z internautami zdjęciami z krągłościami, zdradzała wybrane szczegóły dotyczące dziecka. Tak jak kilka tygodni temu, gdy ujawniła, że urodzi dziewczynkę.

Lara Gessler pokazała córkę. Jak wygląda?

O tym, że Lara Gessler urodziła, media informowały we wtorkowe popołudnie. Osoba z otoczenia świeżo upieczonej mamy w rozmowie z Pudelkiem mówiła, że dziewczynka jest zdrowa i wszystko poszło dobrze:

Dziewczynka jest zdrowa, wszystko poszło dobrze.

Piotr i Lara początkowo nie potwierdzali tych wiadomości. Przerwali milczenie dopiero w środowe popołudnie, gdy na Instagramie Gessler pojawiło się pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Dziewczynka pozuje w otoczeniu rodziców, którzy uśmiechają się do zdjęcia. W podpisie informują, że ich rodzina właśnie się powiększyła:

Wszystko w świecie dzieje się możliwie najlepiej. Mamy Ją! @piotr.szelag #cześć #mamyją #dziewczynka #babyishere #baby #newborn #centrumporodownaturalnych #zmęczenialeszczęśliwi #mama #tata

Internauci nie przeszli obok postu obojętnie. W komentarzach gratulują świeżo upieczonym rodzicom, składają im piękne życzenia:

  • Woooooooow . Brawo Lara ! Brawo Wy. Wszystkiego pięknego dla Was.
  • Witamy na świecie miłością!!!
  • Gratulujemy, super wiadomość. Wszystkiego dobrego dla Was, dużo zdrówka i niech maleństwo pięknie rośnie.

Wśród wpisów nie zabrakło też słów od Magdy Gessler. Jej wypowiedź wzrusza do łez:

Babcia się popłakała ze wzruszenia. To ten jedno z najważniejszych przeżyć w życiu.

Restauratorka na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie córki i jej męża, które skomentowała:

Lara jest mama .. ja babcia Piotr tata Tadeusz wujkiem moj tata Mirosław pradziadkiem … wzruszające piekne .. ona malenka jest wsród nas dziewc ynecxka …. (zachowano pisownie oryginalną).

View this post on Instagram

Lara jest mama .. ja babcia Piotr tata Tadeusz wujkiem moj tata Mirosław pradziadkiem … wzruszające piekne .. ona malenka jest wsród nas dziewc ynecxka …. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️#mama #tata @lara_gessler @piotr.szelag @tadeusz_muller @magdagessler_official

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Kilka chwil później zdjęciem ze szpitala podzielił się też Piotr Szeląg. Widać na niej radosną, ale zmęczoną Larę, która leży w szpitalnym łóżku.

Gratulacje przekazał też Tadeusz Müller, który poinformował świat, że został wujkiem:

Niesamowite gdy rozmawiasz z siostra chwile po porodzie, słyszysz jak rodzi się piękno i wszystko rezonuje dobrem! Jestem szczęśliwy i dumny! Ściskam Wasza trójkę! Pamiętam moment gdy w 1989 r grajac w piłke na boisku zobaczyłem zbliżajacego się ze szpitala Forda Sierra z maleńka @lara_gessler ✨ @piotr.szelag @magdagessler_official @piotrgessler

Magda Gessler o zostaniu babcią

Warto wspomnieć, że mama Lary nie ukrywała swojej radości z tego, że zostanie babcią. Gwiazda Kuchennych rewolucji już dawno mówiła, że nie zamierza się wtrącać w wychowywanie dziecka, ale będzie pomagać w razie potrzeby:

Absolutnie nie zamierzam wtargnąć w ich życie. Najpierw to rodzice muszą się nacieszyć dzieckiem, babcia grzecznie zaczeka na wyraźny sygnał — komentowała w rozmowie Fleszem.

Rodzicom serdecznie gratulujemy!


Lara Gessler i Piotr Szeląg z dzieckiem

Lara Gessler i Piotr Szeląg z dzieckiem

Piotr Szeląg pokazał zdjęcie Lary

Piotr Szeląg pokazał zdjęcie Lary

Tadeusz Muller został wujkiem

Tadeusz Muller został wujkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×