Lara Gessler odstawiła córkę od piersi. Zaniepokojona opisała, co się dzieje: „Jestem rozwalona”

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler jest bardzo aktywna na Instagramie i właśnie podzieliła się z fanami tym, że przechodzi trudne chwile. Chodzi o jej córeczkę, Nenę. Gwiazda opisała, jak się czuje.

Lara Gessler popularność zyskała dzięki swojej mamie. Jest ona córką jednej z najbardziej znanych restauratorek w kraju. Od dzieciństwa podziela pasję Magdy. Już kilka lat temu wkroczyła do show-biznesu i zyskała sobie sporą liczbę fanów. Po tym, jak wzięła udział w programie Ameryka Express, cieszy się jeszcze większą sympatią. Z zaangażowaniem zaczęła prowadzić profil w social mediach, gdzie obserwuje ją spora grupa internautów. Od ponad roku głównym tematem publikacji Lary jest jej macierzyństwo.

Córka Magdy Gessler oznajmiła, że jest w ciąży, gdy jej krągłości były już mocno widoczne. Młoda restauratorka od tamtej pory chętnie chwaliła się kolejnymi zdjęciami swojego brzuszka. Opowiadała też o przygotowaniach do narodzin córeczki. Gdy Nena pojawiła się na świecie szybko doniosła o tym fanom, którzy zasypali świeżo upieczonych rodziców gratulacjami.

Lara Gessler odstawiła córkę od piersi. Reakcja Neny

Lara należy do tych gwiazd, które nie ukrywają w sieci twarzy swoich pociech. Chętnie chwali się ona kolejnymi zdjęciami z dziewczynką, a fani mogą podglądać jak zdrowo i pięknie rośnie Nena. Zdecydowanie jest ona oczkiem w głowie rodziców, a jej mama poświęca się całą sobą. Niedawno wnuczka Magdy Gessler obchodziła swoje pierwsze urodziny, które spędziła w gronie rodziców i ukochanej babci.

Mama Neny ma doskonały kontakt ze swoimi fanami, z którymi chętnie dzieli się kulisami macierzyństwa. Często też udostępnia okienko pytań dla swoich obserwatorów, gdzie rozwiewa wszystkie nurtujące ich kwestie. Ostatnio postanowiła podzielić się kolejnym etapem bycia mamą. Aktualnie przechodzi trudne chwile, ponieważ próbuje odstawić córkę od nocnego karmienia piersią. Wyznała, że nie jest to łatwe zadanie.

Odstawiamy dziś Nenę od nocnego karmienia piersią. Powiem Wam, że jestem rozwalona. Nie dlatego, że moje dziecko będzie niezależne, ale dlatego, że słyszę jak płacze, budzi się… wiem, że mogę to skończyć jednym gestem i pójdzie spać w pół sekundy, a nie mogę tego zrobić. Matko jakie to jest trudne – napisała w sieci.

Lara bardzo przeżywa to, co się aktualnie dzieje, a jak silne emocje towarzyszą odstawieniu dziecka od piersi zrozumieć może tylko inna mama, która przechodziła przez to samo. Miejmy nadzieję, że Nena szybko zaakceptuje ten stan.


Lara Gessler odstawia Nenę od piersi

Lara Gessler odstawia Nenę od piersi

Lara Gessler i Nena

Lara Gessler i Nena

Lara Gessler z córką Neną na jesiennych zdjęciach

Lara Gessler z córką Neną na jesiennych zdjęciach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×