Lara Gessler świętuje 1. urodziny Neny. Uroczym filmikiem z bardzo intymnych momentów życia córeczki rozczuliła internautów

Lara Gessler - 1. urodziny Neny

Lara Gessler - 1. urodziny Neny

Lara Gessler świętuje 1. urodziny Neny uroczym wpisem na Instagramie. Pokazała też wiele słodkich momentów z córeczką. Co piszą Internauci?

Lara Gessler i Piotr Szeląg ponad rok temu ogłosili, że zostaną rodzicami, o czym poinformowali w momencie, gdy ciąża młodej restauratorki była już dobrze widoczna. Wkrótce potem ogłosili, że powitają na świecie córeczkę. Przyszli rodzice spokojnie przygotowywali się na ten moment i nie śpieszyli się z przygotowaniami.

Tuż przed narodzinami Neny zdecydowali się zalegalizować związek i wzięli ślub. Chociaż przekonywali, że podchodzą luźno do swojej relacji, zmienili zdanie. Lara opublikowała post, na którym widać fragment białej sukni ślubnej. Kilka dni później do rodziny dołączyła pierwsza wnuczka Magdy Gessler. Aż trudno uwierzyć, ale właśnie mija rok od tamtych wydarzeń. W dniu 1. urodzin córeczki, dumna mama opublikowała wzruszające wideo.

Lara Gessler świętuje 1. urodziny Neny

Lara Gessler stosunkowo późno poinformowała o ciąży. Pandemia i spowodowane nią zamknięcie zdecydowanie ułatwiły zachowanie dyskrecji o doczekanie momentu, w którym przyszła mama czuła się na tyle komfortowo, żeby podzielić się ze światem swoją radością. Córka Magdy Gessler wyjątkowo uroczo wyglądała w stanie odmiennym, a na jej Instagramie od czasu do czasu lądowały zdjęcia z pięknych sesji z brzuszkiem. Nie brakowało też tych naprawdę odważnych. 

Od roku już Lara i Piotr cieszą się z bycia rodzicami uroczej Neny, której zdjęć nie brakuje na Instagramach dumnych rodziców i zakochanej po uszy babci, Magdy Gessler. Z okazji święta córeczki, Lara opublikowała filmik z intymnymi momentami z życia malutkiej i opatrzyła go tymi słowami:

Tak szybko to wszystko się stało. Od krecika do roześmianej maluszki podjadającej wszystko, co się da i biegającej dookoła. Kocham, kocham, kocham! Dziekuje Ci losie za tę kruszynkę ♥️🫂🥺 I Dziekuje najlepszemu Tatusiowi na ziemi @piotr.szelag #nena #1yearold #1 #firstbirthday #birthday #urodziny – napisała.

Wpis i wideo rozczuliły internautów. Zewsząd płyną życzenia dla słodkiej dziewczynki, do której oczywiście się dołączamy.


Lara Gessler z córką Neną na jesiennych zdjęciach

Lara Gessler z córką Neną na jesiennych zdjęciach

Lara Gessler z córką Neną na jesiennych zdjęciach

Lara Gessler z córką Neną na jesiennych zdjęciach

Lara Gessler o ubrankach Neny. Zdradziła, gdzie je kupuje

Lara Gessler o ubrankach Neny. Zdradziła, gdzie je kupuje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×