Szukaj

Nena Gessler uśmiechnęła się do zdjęcia, a fani oszaleli. Dostrzegli w niej twarz babci Magdy

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler na Instagramie pokazała rozkoszne zdjęcie ze swoją córką, Neną. Internauci są nią oczarowani. Jak komentują wpis?

Lara Gessler na początku października dołączyła do grona mam. Wraz z Piotrem Szelągiem powitali na świecie Nenę. Dziewczynka oczarowała nie tylko rodziców, ale także babcię, Magdę. Gwiazda Kuchennych rewolucji w jednym z ostatnich wywiadów zapowiedziała, że postara się zapewnić wnuczce wszystko to, co najlepsze:

Ciągle słyszę pytanie, jaką będę babcią i czy będę rozpieszczać wnusię. Oczywiście, że tak! Moje serce jest pełne miłości i wzruszenia i oddałabym wszystko tej pięknej maleńkiej istocie i wzruszam się nawet teraz to mówiąc — komentowała w Fakcie Magda Gessler.

Lara Gessler pokazała nowe zdjęcie Neny. Internauci są oczarowani

Niedawno babcia po raz pierwszy uściskała Nenę. Kilka dni później jej rodzice spakowali walizki i z dziewczynką wybrali się w góry. W Tatrach ładują akumulatory, oddychają świeżym powietrzem, zachwycają się widokami. Wnuczka Magdy Gessler świetnie odnajduje się w nowym otoczeniu.

Dowodem może być zdjęcie, które w piątkowy poranek pojawiło się na Instagramie Lary. Dumna mama trzyma córkę w ramionach, ta szeroko uśmiecha się do obiektywu. Można przypuszczać, że podoba się jej otoczenie. Restauratorka w podpisie poinformowała, że wspólnie wybrali się nad Morskie Oko:

Nasz najlepszy druh! Wygląda na to, że Nena kocha góry tak, jak my. Pierwsza wizyta na Morskim Oku zaliczona! Niestety na razie bez szarlotki — skomentowała sytuację Lara Gessler.

Kadr zachwyca internautów. W komentarzach komplementują więź między matką a córką, piszą też, że dziewczynka, jak się uśmiecha, jest podoba do Magdy Gessler:

  • Nie do wiary jaka zadowolona. Cały tatuś, sorry pani Laro, ale piękna istotka jak pani.
  • Jeżu – najpiękniejsze dziecko świata. Ciotka kocha mocno.
  • Nena to czysta babcia, mają ten sam uśmiech.
  • Już widzę zapoconego męża pchającego wózek po górskich szlakach. Skąd ja to znam? A ile radości.
  • Najpiękniejsza rodzinka ever !  Jesteście absolutnie wyjatkowi.. . A Nena to cudko wkrótce na dwóch nóżkach.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Zdjęcie jest naprawdę magiczne.


Lara Gessler pokazała nowe zdjęcie z Neną

Lara Gessler pokazała nowe zdjęcie z Neną

Nena w czasie drzemki

Nena w czasie drzemki

Lara Gessler z Neną w Tatrach

Lara Gessler z Neną w Tatrach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×