Szukaj

Pytanie o wnuczkę wzruszyło Magdę Gessler. Wreszcie postanowiła uspokoić ciekawość mediów i fanów

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler niedawno doczekała się pierwszej wnuczki. Jaką babcią będzie dla Neny, córki Lary? W nowym wywiadzie opowiedziała o szczegółach.

Magda Gessler we wrześniu została babcią. Jej córka, Lara i jej mąż, Piotr Szeląg, powitali na świecie Nenę, o czym poinformowano w mediach społecznościowych. Właśnie tam zaczęły się pojawiać zdjęcia dziecka, które co jakiś czas udostępniają dumni rodzice.

Swojego szczęścia nie ukrywa też gwiazda Kuchennych rewolucji. Magda w jednym z wywiadów podkreślała, że maluch skradł jej serce. Niemal codziennie przegląda fotografie, na których widać dziewczynkę:

To cudowne uczucie móc patrzeć na ich miłość do siebie i do dziecka. Na atencję, którą obdarowują Nenę non stop. Wszyscy zwariowaliśmy ze szczęścia — podkreślała na łamach Party.

Jaką babcią jest Magda Gessler? Restauratorka zdradza szczegóły

Wiele osób zastanawia się, czy Gessler zamierza rozpieszczać swoją wnuczkę? Restauratorka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. Na łamach jednego z tabloidów zapowiada, że będzie się starać, by Nena dostała w życiu wszystko to, co najlepsze:

Ciągle słyszę pytanie, jaką będę babcią i czy będę rozpieszczać wnusię. Oczywiście, że tak! Moje serce jest pełne miłości i wzruszenia i oddałabym wszystko tej pięknej maleńkiej istocie i wzruszam się nawet teraz to mówiąc — komentowała w Fakcie. 

Magda Gessler dodaje, że już nie może się doczekać momentu, w którym wraz z bliskimi będą świętować fakt narodzin dziecka. Wybiorą się do jednej ze swoich ulubionych restauracji:

Czekam na moment, kiedy będę mogła w końcu spotkać się z całą rodziną na kolacji w jednej z naszych ulubionych restauracji i celebrować nasze szczęście.

Warto wspomnieć, że chociaż Nena ma już pięć tygodni, dopiero niedawno babcia przytuliła ją po raz pierwszy. Swoim szczęściem podzieliła się z internautami. Na jej profilu na Instagramie, w piątkowy wieczór pojawiło się zdjęcie, na którym trzyma wnuczkę w ramionach, czule się w nią wpatrując. Wcześniej ze względu na bezpieczeństwo, widywała ją jedynie na odległość.

Zobacz: Magda Gessler pokazała pierwsze zdjęcie z wnuczką! Przytuliła ją po miesiącu wyczekiwania


Magda Gessler z Neną

Magda Gessler z Neną

Nena w czasie drzemki

Nena w czasie drzemki

Lara Gessler z Neną w Tatrach

Lara Gessler z Neną w Tatrach

Dodaj komentarz

  • Dziecko.. pisze:

    Czy ta stara Gesslerowa zglupiala? Jak ona trzyma to dziecko?! Raczka dziecka gszies wisi na jej tlustym brzuchu, nogi ma w gorze, glowka jakos w dole.. Widac, ze swoich dzieci nie wychowywala,bo nawet nie wie, jak sie dzieci na rekach trzyma!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×