Szukaj

Lara Gessler nie ochrzci dziecka, ale z innego powodu niż Małgorzata Rozenek. Zrezygnowała też z baby shower

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler nie urządzi baby shower, a także nie planuje chrzcin córki. Dlaczego? O powodach swojej decyzji opowiedziała w rozmowie z Party. 

Lara Gessler o tym, że zostanie mamą, poinformowała w momencie, gdy jej brzuch był już bardzo widoczny. Od tej chwili chętnie pokazuje zdjęcia rosnących krągłości. Co jakiś czas udziela wywiadów, w których dzieli się wybranymi faktami ze swojego życia. W jednym z nich zdradziła, że termin porodu ma wyznaczony na przełom września i października:

Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie.

Lara Gessler o chrzcinach dziecka. Dlaczego ich nie zorganizuje?

Gessler urodzi dziewczynkę, o czym poinformowała w oryginalny sposób. Wciągnęła internautów w grę, po której wszystko się stało jasne. Przyszła mama zdradziła, że chociaż ostatnio modnym jest urządzanie baby shower, czyli przyjęć organizowanych na część maluszka, nie zamierza brać w czymś takim udział:

Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać „męskiego opijania” albo „kobiecego wieczorku”. Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno – powiedziała Lara w Party

Lara nie planuje też chrzcin córki:

Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę – dodała Lara w rozmowie z dwutygodnikiem.

Gessler nie jest jedyną gwiazdą, która deklaruje publicznie, że nie ochrzci dziecka. Na taki krok zdecydowali się także m.in. Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek. Małżonkom nie podoba się fakt, że kościół miesza się w sprawy polityczne

Myślę, że kościół powinien zająć się wiarą, nie polityką. Myślę, że te całe sytuacje pedofilskie też nie wpływają dobrze na wizerunek kościoła. Pewnie też to, że nie akceptują metody in-vitro, więc nie będę wysyłał syna do środowiska, które nie akceptuje tej metody – komentował Majdan w Jastrząb Post.

Więc na ten temat pisaliśmy tutaj.


Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler na końcówce ciąży

Lara Gessler na końcówce ciąży

Lara Gessler - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Lara Gessler - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×