Ciężarna Kylie Jenner pręży się do obiektywu. Cień obnażył jej imponujące krągłości. Ona zaraz urodzi

Kylie Jenner jest w ciąży

Kylie Jenner jest w ciąży

Kylie Jenner pochwaliła się na Instagramie ciążowym zdjęciem. Widać na nim jej uwydatnione kształty. Jak teraz wygląda amerykańska celebrytka?

Kylie Jenner (ur. 1997) od lat jest znana na całym świecie dzięki występom w show Z kamerą u Kardashianów. Po raz pierwszy zadebiutowała przed kamerami jako 10-latka. Od tego czasu stała się jednym z najbardziej popularnych członków celebryckiej rodziny. Kylie, poza byciem pełnoetatową celebrytką, zajmuje się też modelingiem. Jej sylwetka zdobiła okładki wielu prestiżowych magazynów, w tym Teen VogueCosmopolitan i Seventeen.

W 2014 roku założyła własne przedsiębiorstwo Kylie Lip Kits, które zajmuje się produkcją kosmetyków. W 2016 roku firma została przemianowana na Kylie Cosmetics. Dwa lata temu kobieta biznesu zainicjowała nowy start-up – Kylie Skin. Nic jednak nie przynosi jej takiej popularności jak doniesienia dotyczące jej życia prywatnego.

Dużym zainteresowaniem internautów cieszy się jej związek z raperem Travisem Scottem. Kylie urodziła mu już córkę o imieniu Stormi (ur. 2018). W ostatnim czasie w sieci pojawiły się informacje dotyczące drugiej ciąży celebrytki. Również i ojcem tego dziecka jest popularny hip-hopowiec.

Kylie Jenner znów zostanie mamą. 24-letnia miliarderka jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka, z Travisem Scottem, co potwierdza wiele źródeł wyłącznie dla Page Six – poinformował jakiś czas temu wspomniany serwis internetowy.

Przed kilkoma tygodniami influencerka oficjalnie potwierdziła oczekiwanie dziecka. Pokazała na Instagramie pozytywny test ciążowy i reakcję przyszłego taty na jego widok. Wzruszające wideo możecie obejrzeć poniżej.

Na filmiku widać też małą Stormi, która z radości tuli brzuch swojej mamy. Już na tym wideo brzuch Kylie wydaje się dość spory. Być może do porodu jest już bliżej niż dalej.

Członkowie klanu Kardashianów przyjęli nowe wiadomości od Kylie z zadowoleniem. W komentarzach pod filmikiem pisali:

  • Znowu płacze. Co za wspaniałe i wyjątkowe błogosławieństwo zesłał Ci Bóg – napisała Kris Jenner.

  • Płaczę – dodała Kim Kardashian.

  • Nie dam rady – napisała wzruszona Kendall Jenner.

  • Awwww – uzupełniła Khloe.

  • Płaczę. To jest takie piękne siostro mój aniele – wtórowała Kourtney.

Teraz Kylie dała im nowy powód do radości. Wszystko za sprawą kolejnego zdjęcia, na którym widać jej brzuch. Jej figura stała się coraz bardziej uwydatniona.

Kylie Jenner pokazała ciążowy brzuszek

Nowe zdjęcie przedstawia nagą sylwetkę Kylie Jenner, która odbija się jako cień na ścianie pokoju w jej rezydencji. Zdjęcie podpisała jednym słowem:

  • Ciąża.

Również i to zdjęcie zostało zasypane przychylnymi komentarzami.

  • Wow! Moja piękna oszałamiająca siostra – napisała Khloe Kardashian.

  • To jest boskie piękno – dodała.

Nie zabrakło też humorystycznych wpisów. Jedna z internautek, dla żartów, napisała pod fotografią:

  • Ja wyglądam tak po Big Macu.

Jak podoba wam się Kylie w ciążowym wydaniu? Więcej jej zdjęć w tym stanie możecie zobaczyć w galerii. Zachęcamy do komentowania jej figury.


Zdjęcie z Instagrama Kylie Jenner

Zdjęcie z Instagrama Kylie Jenner

Kylie Jenner w drugiej ciąży

Kylie Jenner w drugiej ciąży

Kylie Jenner w drugiej ciąży

Kylie Jenner w drugiej ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×