Kuba Wojewódzki i jego imponująca aukcja
W 2022 głośno zrobiło się o aukcji, którą Wojewódzki zorganizował w ramach Orkiestry. Rozmachu z pewnością nie można było mu odmówić. Uczestnicy akcji mogli kupić dwie kanapy, które wielokrotnie oglądać można było w studiu jego autorskiego programu. Nabywcy udało je się zdobyć za zawrotną sumę 160 100 zł.
W tym roku gwiazdor TVN-u postanowił jednak nieco zwolnić tempa. Jego propozycja na WOŚP jest znacznie skromniejsza. Wystawił bowiem tylko... koszulkę ze swoim podpisem.
Szykuje coś jeszcze?
Oficjalna strona aukcji zdradza, że ciuch nie został wystawiony przez samego Wojewódzkiego. Zajął się tym sztab WOŚP Bali, który spotkał "króla TVN-u" podczas jego podróży.
Jak myślicie, dziennikarz czymś jeszcze zaskoczy?