Ocenzurowano wywiad z Kubą Wojewódzkim. Wycięto najbardziej hardcorowy fragment. Nie oszczędził w nim jednej z gwiazd

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki jest doskonale znany z ciętego języka, jednak tym razem przesadził. Newonce radio niezwłocznie ocenzurowało jego wypowiedź. Co takiego powiedział?

Kuba Wojewódzki od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, którą zapewnił mu jego autorski talk-show emitowany na antenie TVN-u. Nim jednak został tak doceniony, musiał powoli wspinać się po szczeblach kariery. Zaczynał w połowie lat 80. od prowadzenia Magazynu Muzycznego. W kolejnych latach pisał felietony, które ukazywały się na łamach: Muzy, Wprost, Przekroju czy Gazety WyborczejVivy!. W latach 1993-1999 pełnił funkcję redaktora naczelnego magazynu Brum, którą łączył z działalnością radiową i telewizyjną. Zaczynał w TVP, skąd przeszedł do Polsatu, a w 2006 roku związał się na stałe z TVN. Od 2019 roku współprowadzi program w newonce.radio.

Dziennikarz, chcąc być w stałym kontakcie ze swoimi fanami, założył profile w social mediach, które cieszą się ogromną popularnością. Na Instagramie obserwuje go ponad 1,4 mln użytkowników, którzy zainteresowaniem śledzą każdy jego krok oraz przyglądają się jego luksusowemu życiu. Obecność na tym portalu ma swoje plusy – ostatnio ujawniono, że Wojewódzki zarabia na postach sponsorowanych ogromne pieniądze.

Ocenzurowano wywiad z Kubą Wojewódzkim po tym, jak obraził Agatę Kuleszę

Kuba wraz z Piotrem Kędzierskim w newonce.radio prowadzi audycję Rozmowy: Wojewódzki&Kędzierski. Ostatnio ich gościem była Agata Kulesza, z którą dyskutowali m.in. na temat jej udziału w Tańcu z gwiazdami. Panowie skupili się przede wszystkim na tym, że dzięki odniesionemu w 2008 roku zwycięstwu stała się szczęśliwą posiadaczką porsche, które przekazała na cele charytatywne.

Krótko po tym kontrowersyjny dziennikarz skupił się na tym, że gwiazda Skazanych jeździła w przeszłości Renault Kangoo, które z pewnością nigdy nie trafiało w jego gust:

To jest auto z zespołem Downa, no pewnie, no – wyznał.

To porównanie wszczęło dyskusję wśród internautów, którzy bardzo skrytykowali Wojewódzkiego za jego postawę, wytykając mu, że niedawno gościł na swojej kanapie Przemka Kossakowskiego w towarzystwie ekipy z programu Down The Road. Zespół w trasie.

Choć póki co autor tych słów nie zabrał głosu w tej sprawie, uprzedziła go radiostacja, która opublikowała obszerne oświadczenie, w którym przeprosiła słuchaczy, za niewysublimowany „żart” prowadzącego.

W ostatniej audycji „Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski”, w czasie wywiadu z Panią Agatą Kuleszą, padło porównanie, które w żadnym wypadku nie powinno mieć miejsca na antenie newonce.radio. Przepraszamy, bo wiemy, że mieliście prawo poczuć się urażeni.

We wpisie oberwało się nie tylko Kubie, ale i Kędzierskiemu, który skwitował jego wypowiedź śmiechem. Ostatecznie redakcja postanowiła usunąć rzeczony fragment wywiadu.

Nie będziemy cytować tego fragmentu – w ciągu ostatnich kilkunastu godzin zrobiły to inne media. Ubolewamy, że charakter audycji, wielowątkowej rozmowy, sprawił, że prowadzący w swoich żartach posunęli się tym razem o krok za daleko.

Postanowiliśmy, że usuniemy ten fragment rozmowy. Nie chcemy, żeby został zapisany w podcastach i rzutował na całą treść wywiadu z Panią Agatą Kuleszą. Jest to decyzja redakcji newonce.radio. Mamy nadzieję, że to wydarzenie nie wpłynie na odbiór „Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski”. Zachęcamy do posłuchania.

Co sądzicie na temat zachowania Wojewódzkiego?


Kuba Wojewódzki i Agata Kulesza

Kuba Wojewódzki i Agata Kulesza

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki – ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Kuba Wojewódzki – ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live jakie sh..t rad4o takie tłumaczenia grunt to miec wyjeb..ne nie cźuje obrazy a kto poczuł się uraźony nawet dauny osły bar..ny niech pogada z Bogiem serio to będzie krótka rozmowa ha ha ź nikim nie gada nie ten poziom a einsteiny nie ten level ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×