Szukaj

Kuba Wojewódzki W KOŃCU pokazał swoją ukochaną. Bez gierek i ukrywania. To niedoszła Miss Polonia

Kuba Wojewódzki - partnerka

Kuba Wojewódzki w końcu, bez gierek, bez ukrywania, pokazał swoją ukochaną. Na zdjęciu pozują razem. Możemy podziwiać ich w pełnej okazałości.

Kuba Wojewódzki należy do tych gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Samozwańczy król TVN-u chętnie pokazuje swoje życie prywatne i zawodowe. Często udostępnia zdjęcia półnagich kobiet i reklamuje rozmaite produkty jak rasowy influencer. Tak samo jak słynne talk-show dziennikarza, fanów interesuje jego życie prywatne, zwłaszcza perypetie miłosne gwiazdora.

Od rozstania z Renatą Kaczoruk zastanawiano się, z kim się spotyka. Do social mediów 57-letni gwiazdor wrzucał zdjęcia, na których towarzyszyła mu tajemnicza, smukła piękność, której głównie nogi mogliśmy podziwiać na pierwszym planie. Część internautów spekulowała, że należą one do Anny Muchy. Ta teoria jednak nie znalazła potwierdzenia w rzeczywistości, ponieważ okazało się, że aktorka w tym czasie spotykała się już z aktorem Jakubem Wonsem.

Pod koniec roku dziennikarz pokazał zdjęcie z wodziankąAngeliką Wachowską. Pojawiły się plotki, że to właśnie ona skradła jego serce. Sam zainteresowany niczego nie dementował.

W końcu jednak zdecydował się pokazać, kim jest jego partnerka.

Kuba Wojewódzki na zdjęciu z partnerką

Nadszedł ten dzień, w którym dziennikarz zdecydował, że już pora porzucić zabawę w kotka i myszkę z internautami i ujawnić, z kim się spotyka. Opublikował zdjęcie, na którym pozuje z piękną brunetką i pudłem pełnym róż.

Fotografię odpowiednio oznaczył. Jego wybranką jest modelka Ludwika Cichecka. Z hasztagu wynika, że właśnie przebywają w Meksyku:

Jedyne czego naprawdę potrzebujesz w życiu to osoba która potrzebuje Cię w swoim… (czy jakoś tak). My właśnie zaczęliśmy świętować Dzień Kobiet – napisał.

Kim jest Ludwika Cichecka?

Ludwika Cichecka ma 29 lat i pochodzi z Rybnika. W 2016 roku modelka ubiegała się o koronę w konkursie Miss Polonia.

Tak naprawdę wybory miss to był przypadek. Wiem, że ten konkurs daje wiele możliwości, stwierdziłam, że warto wziąć w nim udział – powiedziała wówczas ze sceny.

Zaszczytny tytuł przypadł jednak jej młodszej konkurentce, Izabelli Krzan, którą możemy obecnie oglądać w programie Koło Fortuny i w Pytaniu na śniadanie. Wzięła także udział w okładkowej sesji dla Playboya.

Przez długi czas mieszkała w Londynie. Najwyraźniej wróciła jednak do Warszawy. Jej wymiary to 87/60/89 przy wzroście 180 cm.


Kuba Wojewódzki pokazał partnerkę

Kuba Wojewódzki pokazał partnerkę

Ludwika Cichecka - partnerka Kuby Wojewódzkiego

Ludwika Cichecka - partnerka Kuby Wojewódzkiego

Ludwika Cichecka - partnerka Kuby Wojewódzkiego

Ludwika Cichecka - partnerka Kuby Wojewódzkiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×