Szukaj

Kuba Wojewódzki pokazał dom. W takich warunkach kwarantanna to czysta przyjemność

Kuba Wojewódzki na Instagramie pokazał kolejny fragment swojego mieszkania. Kwarantanna w takich warunkach to czysta przyjemność. Jak mieszka król TVN-u?
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki od lat prowadzi autorski talk-show, do którego zaprasza gwiazdy. Dzięki temu stał się popularny i zaczął gromadzić wokół siebie grono obserwatorów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konta w mediach społecznościowych, w których odsłania kulisy prywatności. Pokazuje archiwalne zdjęcia, promuje nowe odcinki swojego programu, pokazuje fragmenty swoich mieszkań.

Kuba Wojewódzki pokazał mieszkanie. Jak wygląda?

Przez epidemię koronawirsua w Polsce, stacja TVN w trosce o bezpieczeństwo prowadzącego, jego gości, a także widzów, czasowo wstrzymała produkcję nowych odcinków programu Wojewódzkiego.

Kuba ma więc więcej wolnego czasu niż wcześniej, który może spędzić w swoich mieszkaniach. To doskonała okazja także do tego, by polecić swoim obserwującym na Instagramie nowy model telefonu marki, z którą na co dzień współpracuje. Na nowym zdjęciu, które opublikował w sieci, oprócz telefonu, w oczy rzuca się kolejny fragment gustownie urządzonego salonu.

Znajduje się w nim duży, okrągły stół, płaski telewizor, a także ciemne sofy, którymi zapewnił sporo przestrzeni. Jest też piękna, drewniana podłoga. Wnętrze utrzymane jest w stonowanych kolorach, w odcieniach czerni, brązu i szarości.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Internauci komplementowali wystrój, pisząc, że dekoracje w tym miejscu są naprawdę stylowe:

  • Wow Panie Kubo jakie świetne mieszkanie.
  • Taką kanapę szukam. Jest genialna.
  • Jakie piękne jest to mieszkanie. Spędzać kwarantannę w takich warunkach to marzenie.

A Wam jak się podoba? Więcej zdjęć z mieszkania Kuby znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki pochwalił się życzeniami od Angeliny Jolie. Zdjęciu towarzyszy niezwykła historia


Kuba Wojewódzki - w jakich warunkach mieszka?

Kuba Wojewódzki - w jakich warunkach mieszka?

Kuba Wojewódzki dom

Kuba Wojewódzki dom

Kuba Wojewódzki - jak mieszka?

Kuba Wojewódzki - jak mieszka?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×