Szukaj

To już chyba oficjalne. Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska są jednak parą? Przyłapano ich razem na wystawnym przyjęciu

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska parą

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska parą

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska razem na salonach

Kuba Wojewódzki znany jest z zamiłowania do znacznie młodszych kobiet. Kilka miesięcy temu spotykał się z Renatą Kaczoruk, z którą wydawał się być szczęśliwy. Chociaż parę wciąż łączą przyjacielskie relacje, nie są już razem. Czy król TVN-u ma już kogoś na celowniku?

Wojewódzki jest podobno zainteresowany stylistką Tańca z gwiazdami, byłą partnerką Rinke Rooyensa, Malwiną Wędzikowską. Sprawa wyszła na jaw, gdy pewnego wieczoru paparazzi przyłapali parę w jednej z modnych warszawskich restauracji. Oboje sprawiali wrażenie zafascynowanych sobą.

Kiedy zdjęcia z tego wydarzenia obiegły niemal wszystkie media, Wędzikowska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post podkreśliła, że to jej prywatna sprawa z kim spotyka się w wolnym czasie i z kim ma orgazmy:

W PRL-u śledzenie ludzi wiązało się z bardzo nieprzyjemnymi konsekwencjami, bardzo nieprzyjemnymi uczuciami. A dzisiaj jest to normalne, a to nie jest normalne. Nie zamierzam z tym walczyć, zamierzam chodzić na wino z kim chcę, spotykać się ze swoimi znajomymi, robić co chcę. Ale na pewno nie będę sprzedawała państwu swoich orgazmów, związków i tego, kto był dla mnie dobrym partnerem, kto złym, bo to świadczy o braku klasy. Moje sprawy załatwiam w domu, prywatnie – przyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Kiedy temat łączącego ich uczucia ucichł, para postanowiła o sobie przypomnieć i pojawiła się razem na jednej z branżowych uroczystości – jubileuszu z okazji 50-lecia pracy artystycznej Andrzeja Seweryna. W wydarzeniu uczestniczyło wiele gwiazd oraz osób związanych ze światem kultury i polityki.

Chociaż Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki na wspomniany bankiet podobno przyszli osobno, pewne jest, że spędzili razem sporo czasu. Dowodem są zdjęcia, które zrobili im fotoreporterzy.

Jak myślicie, czy przystojny showman i piękna stylistka są nową parą w show-biznesie?

Malwina Wędzikowska o orgazmach, piciu wina i swoich eks. Najciekawiej mówi o Kubie Wojewódzkim [WIDEO]

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta Wierzbicka, Kasia Sokołowska

Gwiazdy na Tygodniu Mody w Katowicach: Natalia Siwiec, Katarzyna Sokołowska, Macademian Girl


Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×