Kto wygrał Agent i Agent Gwiazdy? Nazwiska zwycięzców programu

Agent

Agent

Kto wygra Agenta z gwiazdami?

Kto wygrał program Agent Gwiazdy? Odpowiedź na pytanie poznamy już w maju. Najnowszą edycję Agenta śledzi prawie dwa miliony widzów. Choć niewiele osób o tym wie, program powrócił na antenę po 16 latach od emisji jego pierwszej edycji. W sumie zmagania uczestników mogliśmy podziwiać w trzech seriach show nadawanych w TVN w latach 2000-2002. Wtedy Agenta prowadził Marcin Meller, dziś Kinga Rusin. Dziennikarka zdradziła niedawno, że ani ona, ani nikt z ekipy produkcyjnej do końca nie miał pojęcia, kto jest tytułowym bohaterem programu.

Zobacz: Kinga Rusin zdradziła kulisy powstawania programu Agent: „Gra trwała 24 godziny na dobę. Zawodnicy nie spodziewali się, że…”

Finałowy odcinek czwartej serii show zostanie wyemitowany w czerwcu. Tymczasem przypomnijmy sobie, kto zwyciężył poprzednie edycje Agenta.

Zwycięzcy programu Agent. Kto już wygrał?

Laureatką pierwszej była Liwia Kwiecień, dziś 44-letnia bizneswoman. Zaraz po programie zagrała w reklamie sieci komórkowej, prowadziła własną audycję radiową, a także wystąpiła w programie Urzekła mnie twoja historia.

Zwycięzcą drugiej edycji programu został Bartosz Arłukowicz, który w programie wygrał 125 tysięcy złotych. W chwili emisji show miał 30 lat, zaraz potem otrzymał mandat radnego Szczecina. Startował z list z SLD. Tak zaczęła się jego przygoda z polityką, która trwa do dziś, choć już pod innymi barwami. Były minister zdrowia jest aktualnie posłem Platformy Obywatelskiej.

Nagroda za wygranie trzeciej edycji Agenta wynosiła 121 500 i otrzymała ją pani Małgorzata Goździkowska. Dziś ma 55 lat i zawodowo zajmuje się stomatologią. Jest założycielką Centrum Stomatologiczno-Lekarskiego. Pracuje i mieszka w województwie łódzkim. Kilkukrotnie wspominała swoje przygody z programu goszcząc w Dzień Dobry TVN.

Agent Gwiazdy – kto zostanie zwycięzcą?

Kto za kilka tygodni dołączy do zwycięzców poprzednich edycji Agenta? Kto wygrał program Agent Gwiazdy TVN? Fani programu już mają swoje typy. Jednego jesteśmy pewni – nie unikniemy elementu zaskoczenia. Każdy odcinek przynosi coś nowego i jeszcze wszystko może się wydarzyć 😉

Zobacz: Kto jest agentem? Ujawniła Joanna Jabłczyńska

Kto wygrał Agent gwiazdy?

Bartosz Arłukowicz zwyciężył drugą edycję „Agenta” (fot. screen z YouTube), a kto wygra Agent Gwiazdy?

Kto wygrał Agenta w Polsce?

Kto wygrał Agent Gwiazdy?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×