Baby boom trwa! One urodzą w 2021 roku. Starmach, Mrozowska, Hamkało i 10 innych gwiazd

Które gwiazdy urodzą w 2021 roku?

Które gwiazdy urodzą w 2021 roku?

Rzadko kiedy zdarza się, aby w jednym roku tyle gwiazd podzieliło się ze światem radosną nowiną. 2020 rok minął pod znakiem prawdziwego baby boom, jednak wszystko wskazuje na to, że to w 2021 wskaźnik przyrostu naturalnego poszybuje w górę. Które gwiazdy urodzą już za kilka miesięcy?

Mimo tego, że rok 2020 na zawsze zapisze się w pamięci ludzkości, jako czas, w którym wybuchła jedna z największych pandemii na świecie, o tyle zdarzyło się w nim kilka miłych epizodów, które wprawiały w dobry nastrój. Zaliczyć do nich można przede wszystkim narodziny dzieci znanych artystów.

Tylko w tym roku niemal każdego miesiąca media obiegała informacja o tym, że kolejna gwiazda została matką. Wśród nich najgłośniej mówiło się o porodzie Barbary Kurdej-SzatanNicki MinajGigi HadidMaffashion czy Aleksandry Żebrowskiej. Wszystko wskazuje jednak na to, że to w 2021 roku padnie prawdziwy rekord. Już w pierwszych miesiącach na świecie pojawi się kilkoro dzieci o bardzo znanych nazwiskach.

Zobacz także: Kto urodził w 2020 roku w Polsce, a kto za granicą?

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

W mediach od dłuższego czasu pojawiały się spekulacje na temat tego, że rodzina królewska wkrótce się powiększy. Pod koniec września na Instagramie księżniczki Eugenii pojawiło się zdjęcie, które potwierdziło, że już wkrótce zostanie mamą. Jak poinformowała, wspólnie z mężem, Jackiem Brooksbankiem, na początku 2021 roku zostaną rodzicami. Na tę chwilę nie opublikowała żadnych zdjęć z brzuszkiem.

Pocałunek księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Pocałunek księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Pippa Middleton i James Matthews

Kate Middleton ma również powody do radości, ponieważ jej siostra, Pippa Middleton spodziewa się drugiego dziecka. Na tę chwilę nie opublikowała jeszcze żadnego zdjęcia z brzuszkiem, wiadomo jednak, że wspólnie z mężem, Jamesem Matthewsem i synkiem Arthurem bardzo się cieszą na myśl o powiększającej się rodzinie.

Pippa Middleton – ślub Lady Gabrielli Windsor

Pippa Middleton – ślub Lady Gabrielli Windsor

Ashley Tisdale i Christopher French

Ashley Tisdale wyszła za mąż w 2014 roku. Jej mężem jest muzyk Christopher French. Para przez wiele lat cieszyła się sobą na wyłączność, jednak w końcu podjęła decyzję, aby powiększyć rodzinę. Aktorka na swoim koncie na Instagramie opublikowała we wrześniu zdjęcie, na którym pokazała delikatnie zaokrąglony brzuszek. Krótko po tym, podczas przyjęcia dla najbliższej rodziny zdradziła, że spodziewa się córeczki, którą powita już na początku 2021 roku.

Ashley Tisdale rodzi w 2021 roku

Ashley Tisdale rodzi w 2021 roku

Brittany Lynn Lutz i Kellan Lutz

Kellan LutzBrittany Lynn Lutz na początku 2020 roku przeżyli prawdziwą tragedię. Krótko po tym, gdy poinformowali fanów o tym, że spodziewają się przyjścia na świat pierwszego dziecka, na ich rodzinę spadła prawdziwa tragedia. Brittany straciła upragnioną ciążę. To był trudny dla nich czas, jednak nie rozpaczali długo. Oboje są bardzo wierzący, więc w tym co ich spotkało, dopatrywali się jakiegoś boskiego planu. Krótko po tym okazało się, że ukochana aktora znanego ze Zmierzchu jest w drugiej ciąży. Szczęśliwi małżonkowie spodziewają się dziewczynki.

Kellan Lutz zostanie ojcem w 2021 roku

Kellan Lutz zostanie ojcem w 2021 roku

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard

Kilka miesięcy temu radosną nowiną podzieliła się również Emily Ratajkowski, która na Instagramie opublikowała zdjęcie z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem. Modelka wraz z mężem oczekuje przyjścia na świat ich pierwszego maleństwa.

Gwiazda na tę chwilę nie zdradziła płci dziecka, choć była niejednokrotnie o to pytana. Wyznała, że chce, aby jej pociecha sama zdecydowała, czy będzie chłopcem czy dziewczynką:

Kiedy mój mąż i ja mówimy znajomym, że jestem w ciąży, ich pierwsze pytanie po złożonych gratulacjach prawie zawsze brzmi: „Czy wiecie, co będziecie mieli?”. Lubimy odpowiadać, że nie będziemy znać odpowiedzi na to pytanie, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat i wtedy nas o tym poinformuje — dodała modelka w wywiadzie dla Vogue.

Emily Ratajkowski urodzi w 2021 roku

Emily Ratajkowski urodzi w 2021 roku

Meghan Trainor i Daryl Sabara

Meghan Trainor jest szczęśliwą mężatką od 2 lat. Jej związek z aktorem Darylem Sabarą przez ten czas cały czas rozkwitał, a łączące ich uczucie stale przybierało na mocy.

W październiku wokalistka postanowiła podzielić się z fanami dobrymi informacjami. Na Instagramie artystki pojawił się post, który opatrzony został fotografią zdjęcia USG na tle choinki. Krótko po tym zaczęła pokazywać zdjęcia i nagrania z zaokrąglonym brzuszkiem. Na jednym z ostatnich filmików można zobaczyć, że Meghan wielkimi krokami zbliża się do porodu.

Meghan Trainor urodzi w 2021 roku

Meghan Trainor urodzi w 2021 roku

Kelly Rowland i Tim Weatherspoon

Kelly Rowland z przytupem oświadczyła światu, że jest w ciąży. Wokalistka zapozowała w pięknej sesji okładkowej dla magazynu Women’s Health z zaokrąglonym brzuszkiem.

Była członkini zespołu Destiny’s Child stworzyła szczęśliwą rodzinę z Timem Weatherspoonem. Para wspólnie wychowuje sześcioletniego syna, a już za około miesiąc powita na świecie drugą pociechę.

Kelly Rowland urodzi w 2021 roku

Kelly Rowland urodzi w 2021 roku

Monika Mrozowska i Maciej Auguścik-Lipka

Monika Mrozowska jest już na ostatniej prostej na porodówkę. Aktorka długo utrzymywała swoją ciążę w tajemnicy. We wrześniu dzieląc się z fanami na Instagramie efektami letniej sesji fotograficznej, oznajmiła, że jest w ciąży:

Jestem w ciąży. Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu.

40-letnia gwiazda oczekuje przyjścia na świat czwartej pociechy.

Monika Mrozowska urodzi w 2021 roku

Monika Mrozowska urodzi w 2021 roku

Rozalia Mancewicz i Marcin Jaworski

Rozalia Mancewicz jest polską modelką i zdobywczynią tytułu Miss Polonia w 2010 roku. Miss od lat nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie i powoli spełnia swoje marzenie. W 2016 roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, Henia, a we wrześniu tego roku poinformowała fanów, że jest w drugiej ciąży.

Rozalia Mancewicz urodzi w 2021 roku

Rozalia Mancewicz urodzi w 2021 roku

Aleksandra Hamkało i Filip Kalinowski

Aleksandra Hamkało we wrześniu na Instagramie oznajmiła, że wspólnie z mężem oczekują przyjścia na świat swojej drugiej pociechy. Krótko po tym coraz częściej dzieliła się z fanami fotografiami prezentującymi ciążowy brzuszek. W listopadzie poinformowała, że już za kilka miesięcy na świecie pojawi się jej synek:

Ze swojej strony mogę obiecać, że hoduję nam wszystkim chłopaka z otwartą głową. Niepokornego antysystemowca (wiem, że o to zadba jego stary), szanującego wszystkie kobiety gościa (myślę, że o to postara się jego siostra) i opętanego demonem ekologizmu feministę (już moja w tym głowa).

Mimo że do porodu zostało niewiele, aktorka przez cały czas praktykuje jogę dla ciężarnych, która daje jej ukojenie.

Ola Hamkało rodzi w 2021 roku

Ola Hamkało rodzi w 2021 roku

Justyna Kozłowska

Justyna Kozłowska była niegdyś gwiazdą kanału muzycznego VIVA, jednak już po narodzinach pierwszej córki, Basi, postanowiła zrezygnować z pracy zawodowej na rzecz macierzyństwa. Krótko po tym na świecie pojawiła się Jadwiga i Romek.

Gwiazda z lubością oddaje się blogowaniu. Na 10minut spokoju opowiada o wychowywaniu swojej trójki. W listopadzie jednak dowiedzieliśmy się, że już wkrótce rodzina Justyny się powiększy. Blogerka z zaokrąglonym brzuszkiem oznajmiła, że spodziewa się czwartego maluszka:

Ponoć miłość jest jedyną rzeczą, którą jak się dzieli, to się mnoży! No cóż… potwierdzam, czekamy na dzidziusia!

Justyna Kozłowska rodzi w 2021 roku

Justyna Kozłowska rodzi w 2021 roku

Ania Starmach i Piotr Kusek

Ania Starmach od dwóch lat łączy karierę z wychowaniem córki Jagienki. Doskonale sobie radzi, jednak już wkrótce dojdą jej kolejne obowiązki. Jurorka Masterchef Junior kilka tygodni temu na Instagramie napisała, że już wkrótce zostanie matką po raz drugi:

Nasza trójka. A tak naprawdę czwórka, bo już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Miłość i jeszcze więcej miłości.

Na tę chwilę Ania nie komentuje płci maleństwa, ale na jednej z ostatnich fotografii można zauważać, że jej brzuszek zaczął się już zaokrąglać.

Ania Starmach urodzi w 2021 roku

Ania Starmach urodzi w 2021 roku

Chris Ducci i Monika Czajkowska

Dzień po Świętach Bożego Narodzenia o ciąży swojej partnerki poinformował Chris Ducci z Hotelu Paradise. Zwycięzca pierwszej edycji miłosnego show pochwalił się sesją z zaokrąglonym brzuszkiem ukochanej, Moniki Czajkowskiej, w roli głównej. Pokazał też zdjęcie badania USG i zdradził, że najprawdopodobniej powita na świecie synka.

Chris Ducci - sesja ciążowa

Chris Ducci – sesja ciążowa

Przyszłym mamom życzymy szczęśliwego rozwiązania i z niecierpliwością czekamy na informację o przyjściu na świat maluszków.


Ashley Tisdale rodzi w 2021 roku

Ashley Tisdale rodzi w 2021 roku

Kellan Lutz zostanie ojcem w 2021 roku

Kellan Lutz zostanie ojcem w 2021 roku

Emily Ratajkowski urodzi w 2021 roku

Emily Ratajkowski urodzi w 2021 roku

Komentarze

  • Gość pisze:

    Nie chciałabym się teraz urodzić.Te dzieci mają przerąbane i nie chodzi tylko o wirusa.Nic dobrego ich już nie czeka,smutne że nikt o tym nie pomyśli zanim zaplanuje ciążę.Ludzie są nieodpowiedzialni!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×