Kasia Cichopek może liczyć na pomoc w opiece nad dziećmi. Wiadomo, kto wyciągnął do niej rękę w tej sprawie

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się. Zgodnie jednak dzielą się opieką nad dwojgiem dzieci. Wiadomo, kto zajmuje się Helenką i Adamem w czasie, gdy ich mama musi pracować.

Katarzyna Cichopek przez wiele lat była szczęśliwa u boku Marcina Hakiela. Jakiś czas temu małżonkowie ogłosili, że postanowili się rozstać. Fani z wielkim niedowierzaniem przyjęli tę decyzję, ponieważ wcześniej uchodzili oni za jedną z piękniejszych par w show-biznesie. Uczucie wypaliło się, a teraz każde z nich układa sobie życie na nowo. Jak już wcześniej donosiła kolorowa prasa, mieli zgodnie podzielić się zgromadzonym przez lata majątkiem, a także opieką nad dziećmi.

Gwiazda TVP i tancerz wspólnie wychowywali 13-letniego Adama i 8-letnią Helenkę. Tuż po zakończeniu roku szkolnego Kasia zabrała dzieci nad jezioro. Tam razem szaleli w wodzie, a także urządzali spacery w pobliskim lesie. Wszystkim podzieliła się z fanami w sieci. Wiadomo także, kto pomaga prezenterce, gdy ta wykonuje zawodowe obowiązki.

Kto pomaga Kasi Cichopek w opiece nad dziećmi?

Kasia pomimo trudności w życiu prywatnym nie zamierzała robić sobie urlopu od pracy. Jej kariera prężnie się teraz rozwija i poza tym, że prowadzi Pytanie na śniadanie i gra w serialu M jak Miłość, to może liczyć na kolejne zawodowe wyzwania. W czerwcu spełniła wielkie marzenie i poprowadziła aż dwa koncerty podczas Festiwalu w Opolu.

Wiadomo także, że niebawem czeka ją kolejna nowość, a mianowicie poprowadzi format o aranżacji wnętrz. Jest to już potwierdzona informacja, którą pochwaliła się sama Kasia.

Na antenie TVP Kobieta będę miała przyjemność poprowadzić program „Operacja aranżacja”. Program dotyczący metamorfoz wnętrz. Cieszę się, bo jest to program misyjny. Odmienia wnętrza, ale i życie – zdradziła w Super Expressie.

Nieoficjalnie pojawiły się też doniesienia, że zasili ona obsadę show You Can Dance – Nowa Generacja i dołączy do składu jury. Na szczęście pomimo bardzo napiętego grafiku może liczyć na wsparcie w opiece nad dziećmi. Przyjaciółka gwiazdy zdradziła w rozmowie z Super Expressem, kto jest jej największym wsparciem.

Kasia i Marcin od początku dzielą się opieką po połowie. Jeden tydzień są u taty, drugi u mamy. Kiedy Kasia musi być w pracy, może jedynie liczyć na pomoc swoich rodziców, którzy są na emeryturze i chętnie opiekują się ukochanymi wnukami – zdradza w tabloidzie koleżanka gwiazdy.

Kasia i Marcin wspaniale dogadali się w sprawie dzieci i widać, że maluchy łączy silna więź z każdym z rodziców, a także z dziadkami. Wspólne zdjęcie z wypadu rodziców Kasia z dziećmi pojawiło się na okładce tabloidu. Zobaczycie ją w naszej galerii.


Kasia Cichopek - okładka Super Express 30.6.2022

Kasia Cichopek - okładka Super Express 30.6.2022

Kasia Cichopek z dziećmi na Mazurach

Kasia Cichopek z dziećmi na Mazurach

Kasia Cichopek i Helena

Kasia Cichopek i Helena

Komentarze

 • Gość 1 lipiec 2022 godz 6 pisze:

  Nie ma kto się opiekować dziećmi nie stać na opiekunkę to do sierocinca dla niej liczy się tylko karyjera i obci panowie takie mamycelebrytki

 • Gobiektywna pisze:

  Wiecznie te zakryte twarze, dzieci to okulary,to pół twarzy.To niech nie pokazuje ich wcale!Joanna Krupa pokazuje córeczkę od urodzenia,twarz włoski,ostro.Śliczna dziewczynka i nie ma obiekcji.A te nasze to histeryczki ,myślą, że już ktoś je zidentyfikuje i porwie.Gwiazdy od siedmiu boleści .A może te dziećmi są po prostu brzydkie?

 • Janusz pisze:

  To jest skandal gdzie jest milicja ja się dopytuje?

 • GośćAlina pisze:

  Ma problem niech odda rodzinie zastępczej

 • Gość pisze:

  Taki live jak inni słabe na maxa lans na dzieci jak inne pierd..ły nie ma zmiłuj nie ma przebacz nie odpierd..laj bo się zdziwisz a dzieci są wspólne i urodziny teź ha ha dzis wielki czwartek 2000 i to tyle

 • Gość pisze:

  Dzieci jak dzieci ale rodzice mogliby się dogadać

  • Gość pisze:

   Jak jeszcze bardziej się dogadać? Przecież Pan Hakiel i Cichopek opiekuje się po tygodniu .I widać że ojciec wspaniałe się wywiązuje z tego przywileju ,dzieciaki w 7 niebie ,wspólne zajęcia spacery ,zabawy ,tylko chwalić
   Z kolei matka robi wielki szum jak jedzie z dziećmi na wypady. ALE tylko ona na zdjęciach aż żenujące, ani jedno zdjęcie z dziecmi .wykorzystuje je do robienia zdjęć. Kobieta w różnych sytuacjach pozach ,w wodzie ,na zjeżdżalni eksponuje ciało które nie robi wrażenia. A dzieci nie ma z nią, jak zawsze z dziećmi zawsze nieszczęśliwa zaliprzykro patrzeć. Nie chciałabym takiej
   ,,Madki ,, Dobrze ze maja kochajacego ojca .To nie sztuka dzieci podrzucac bo nie ma czasu dla nich .A jak ma urlop to tez nie ma dla nich czasu ,tylko dla siebie

 • Gość pisze:

  Nieładnie te dzieci

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×