Szukaj

Księżniczka Charlotte ma urocze szkolne „przezwisko”! Jej charakter dał się we znaki nie tylko uczniom

Księżniczka Charlotte tańczy na pałacowym balkonie

Księżniczka Charlotte tańczy na pałacowym balkonie

Charlotte Cambrige, to mała charakterna córeczka księżnej Kate i księcia Williama. Niedawno rodzice zaprowadzili ją do szkoły. Okazuje się, że w przedszkolu zapracowała sobie na ciekawe przezwisko. Zobaczcie, jak ją nazywano.

Księżniczka Charlotte do tej pory zasłynęła z wytykania języka do fotoreporterów i robienia pociesznych min. Widać, że dziewczynka ma charakterek, a pozory nieśmiałości, to tylko złudzenie. Podejrzewamy, że w rodzinie królewskiej rośnie nowa gwiazda.

Zobacz: Księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie są znacznie grzeczniejsi niż na zdjęciach paparazzi. Urocze zdjęcie podbija sieć

Księżniczka Charlotte w nowej szkole

W poprzednim tygodniu Charlotte poszła pierwszy raz do szkoły. Dziewczynkę i jej brata na lekcje odprowadzili sami rodzice – księżna Kate i książę William. Chociaż księżniczka mogła wydawać się nieco zawstydzona, to ma charakterek i nie powinna mieć problemu z nawiązywaniem nowych znajomości. W Thomas’s School w Battersea, w miejscu, gdzie przez najbliższe miesiące zdobywać będą edukację, póki co jest znana, jako Charlotte Cambrige. Najbliżsi czasem wołają na nią zdrobnieniem jej imienia – Lottie. W przedszkolu miała jednak inne przezwisko.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi na rozpoczęciu roku szkolnego. Charlotte skradła show swoimi słodkimi minami

Jakie przezwisko ma Księżniczka Charlotte?

Niedawno wyszło na jaw, jak Charlotte była nazywana przez rówieśników w przedszkolu. Okazuje się, że w przedszkolu Willcocks mówiono na nią Wojownicza księżniczka. Zapracowała na pseudonim zadziornością i samodzielnością. W Kensington rośnie niezależna, twarda i charakterna osóbka.

Najwyraźniej zasłużyła sobie na to przezwisko, ponieważ oczywiście jest księżniczką, ale jest też typem chłopczycy. Uwielbia wspinać się na drzewa i jest poszukiwaczem przygód. Uczniowie i nauczyciele mieli z nią co robić – powiedziała królewska reporterka, Katie Nicholl dla Entertainment Tonight.

Nie bardzo nas to dziwi, wcześniej Charlotte nie raz pokazywała swoją niezależność, a czasem nawet niesforność. Niejednokrotnie wytykała język, fotografującym ją reporterom. Najwyraźniej rośnie nam silna osobowość.

Zobacz: Księżna Kate ma nową fryzurę. Nieźle zaszalała u fryzjera – tak jasnych włosów nie miała dawno!


Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte i książę George - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżniczka Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×