Royal baby w drodze! Rodzina królewska oficjalnie potwierdziła radosne wieści

Księżniczka Beatrice, księżna Kate, księżna Camilla

Księżniczka Beatrice, księżna Kate, księżna Camilla

Rodzina królewska znów się powiększy. W drodze jest kolejne royal baby. Te radosne wieści przekazano w oficjalnym komunikacie. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Królowa Elżbieta II nie tylko stoi na czele Wielkiej Brytanii i jest najdłużej panującą monarchinią w historii, ale także spełnia się w roli mamy, babci i prababci. Doczekała się czworga dzieci, ośmiorga wnucząt, a także dziesięciu prawnuków. Ostatnie grono wkrótce się powiększy. Oprócz córeczki Meghan Markle i księcia Harry’ego, która pojawi się na świecie lada moment, w drodze jest też kolejne royal baby.

Księżniczka Beatrice jest w ciąży

Wnuczka królowej Elżbiety II, księżniczka Beatrice jest w ciąży. Pałac Buckingham przekazał te radosne wieści w oficjalnym komunikacie. W social mediach opublikowano zdjęcie ze ślubu zakochanych, a w opisie poinformowano, że dziecko przyjdzie na świat jesienią tego roku. Nie zdradzono jednak płci maluszka:

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat jesienią tego roku. Królowa została poinformowana. Obie rodziny są zachwycone wiadomością.

Zachwyceni są też fani rodziny królewskiej. W komentarzach pod zdjęciem składają serdeczne gratulacje:

  • Ale świetna nowina! Wszystkiego dobrego dla mamy i maluszka.
  • Serdeczne gratulacje dla przyszłych rodziców. Cieszę się Waszym szczęściem. Będziecie dobrymi rodzicami, super wiadomość.
  • To się nazywa radosna wiadomość. Super. Cieszę się Waszym szczęściem.

Księżniczka Beatrice w zeszłym roku wyszła za mąż za Edoardo Mapelli Mozzi. Para planowała stanąć na ślubnym kobiercu pod koniec maja. Ślub miał się odbyć w kaplicy królewskiej, wesele w ogrodach Pałacu Buckingham. Jej gospodarzem miała być królowa Elżbieta II. Mówiono, że wśród gości znajdą się osoby z pierwszych stron gazet. Plany zakochanym pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Zakochani nie chcieli jednak czekać aż sytuacja związana z SARS-CoV-2 się uspokoi. Swój związek zalegalizowali w lipcu podczas kameralnej uroczystości. Brytyjska prasa podawała, że ze względu na obostrzenia, wśród gości zabrakło Kate i Williama. Pałac Buckingham nie zdementował tych informacji.


Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice – pogrzeb księcia Filipa

Księżniczka Beatrice – pogrzeb księcia Filipa

Komentarze

  • Gość pisze:

    A ani slowa o malenkim dziecku Edoardo Mapelli Mozzi, ktore porzucil krotko po porodzie, podobnie jak jego matkę, z którą byl w związku od dwóch lat, bo zaczął sie spotykać z Beatrice. I tu zadnej nagomki, zadnej krytyki, tylko dame achy. Jak nie uviekac od takiej zaklamanej rodziny.

  • czytelniczka z poznania pisze:

    bardzo Lubie wasza stronę. szybko macie newsy, dobrze podane i dopracowane. widać ze ktoś dba o to i jest to lepszy portal niż pudel i plotek. szkoda ze dopiero teraz trafiłam ale na pewno wrócę.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×