Szukaj

Księżna Kate wydaje książkę i odsłania kulisy z życia pałacu! Pierwszy fragment trafił już do sieci. Tyle nie zdradziła nawet Meghan

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate wydaje książkę, która z pewnością w krótkim czasie stanie się bestsellerem. Meghan Markle ma się czego bać? 

Księżna Kate, odkąd dołączyła do rodziny królewskiej, cieszy się niegasnącą sympatią wśród mnóstwa osób na całym świecie. To oni wzorują się jej stylizacjami, które są szeroko komentowane w kolorowej prasie. Żona Williama bawi się modą i osiąga przy tym świetne efekty. Niejednokrotnie pojawia się w ubraniach od topowych projektantów, które umiejętnie łączy z tymi, które można dostać w sieciówkach. Nie boi się też nosić kilka razy tych samych strojów. Tak jak niedawno, gdy wystąpiła publicznie w dobrze znanym płaszczu.

Księżna Kate wydaje książkę. O czym napisze?

Niedawno o Kate zrobiło się głośno z powodu wywiadu, którego udzielili Meghan Markle i książę Harry. Szwagierka księżnej zdradziła, że tuż przed jej ślubem przez nią płakała. Żona Williama miała zachować się niewłaściwie w dyskusji o sukienkach druhen, w tym Charlotte. Później przeprosiła za wszystko. Te słowa bardzo zraniły Kate. Najnowsza wieść niesie, że odbiły się one negatywnie na jej zdrowiu (szczegóły tutaj)

Chociaż żona przyszłego króla nie skomentowała wspomnianego wywiadu, przygotowuje się do wydania ważnej publikacji, która pojawi się już 7 maja. Mowa o albumie, który powstał we współpracy między Kate a National Portrait Gallery. Ma on zaprezentować zwycięskie zdjęcia w plebiscycie Hold Still zorganizowanego przez księżną.

Książka skupi się przede wszystkim na fotografiach, które pokażą codzienność Brytyjczyków w czasie pandemii koronawirusa. Niewykluczone, że pojawią się te zrobione przez Kate, które powstały w pałacu. Żona Williama zadba też o literacką oprawę. Do sieci przedostał się fragment wstępu, w którym przekonuje, że ostatnie miesiące to nie tylko czas wyzwań, którym trzeba było stawić czoła, ale także niesamowitych gestów dobroci:

Gdy wspominać będziemy pandemię Covid-19 w przyszłych dekadach, będziemy z pewnością pamiętać o wszystkich wyzwaniach, którym musieliśmy stawić czoła – o tych, którzy odeszli, o izolacji od naszych najbliższych i wysiłku służb ratunkowych. Ale będziemy pamiętać również pozytywy: niesamowite gesty dobroci, bohaterów bez peleryn, i to, jak wszyscy zaadaptowaliśmy się do tego nowego życia.

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz projektów wspierających rozwój sztuki i świadomości na temat zdrowia psychicznego w Wielkiej Brytanii.


William i Kate - o zdrowiu psychicznym

William i Kate - o zdrowiu psychicznym

Księżna Kate podczas rozmowy z nauczycielami

Księżna Kate podczas rozmowy z nauczycielami

Księżna Kate skończyła 39 lat

Księżna Kate skończyła 39 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×