Szukaj

Księżna Kate wycofuje się z życia publicznego. Pałac Buckingham wydał oświadczenie

Księżna Kate i książę William herbata po Tusk Awards

Księżna Kate i książę William herbata po Tusk Awards

Księżna Kate niespodziewanie odwołała swój udział w uroczystej gali Tusk Conversation Awards 2019. Pałac Buckingham wystosował oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Księżna Kate nagle odwołała udział w uroczystej gali Tusk Conversation Awards 2019, gdzie miała pojawić się wraz z mężem, księciem Williamem. Pałac Buckingham wystosował oficjalne oświadczenie: księżna nie jest w stanie zjawić się na wydarzeniu z powodu dzieci. Rzecznik prasowy odmówił podania szczegółów. Wielbiciele rodziny królewskiej zaczęli martwić się o George;a, Charlotte, Louisa i ich mamę. Niektórzy nawet podejrzewają, że chodzi o kolejną ciążę.

Zobacz: Asystentka księżnej Kate złożyła wypowiedzenie! W rodzinie królewskiej szykuje się skandal?

Księżna Kate odwołuje spotkania – co jest przyczyną?

Księżna Kate od lat dzielnie towarzyszy mężowi podczas oficjalnych wystąpień i reprezentuje rodzinę królewską. Jeszcze w tym tygodniu zachwyciła na czerwonym dywanie podczas corocznej, charytatywnej gali Royal Variety Performance.

Kate tryskała dobrym humorem, zachwycała nietuzinkową kreacją z odważnym wycięciem na plecach i delikatnym dekoltem. Pisaliśmy o tym tutaj. Nic nie zapowiadało zmiany planów, o czym niespodziewanie poinformował Pałac Kensington.

Dosłownie na chwilę przed kolejną galą – Tusk Conversation Awards 2019, gdzie księżna miała pojawić się wraz z księciem Williamem, rzecznik prasowy poinformował, że Kate odwołuje swój udział w wydarzeniu. Słowa zawarte w oświadczeniu bardzo zaniepokoiły jej wielbicieli.

Księżna nie jest już w stanie uczestniczyć w ceremonii rozdania nagród z powodu dzieci. Wciąż jednak aktualne jest, że po południu spotka się z finalistami na herbacie w Pałacu Kensington. Książę weźmie udział w obu wydarzeniach.

Rzeczywiście, William sam pojawił się na wydarzeniu, a media próbowały wydedukować z jego zachowania, co mogło stać się kilka godzin wcześniej. Przyzwyczajony do obecności fotoreporterów, nie dał jednak po sobie poznać, że dzieje się coś niepokojącego. Przeciwnie, tryskał energią, uśmiechał się i machał do tłumów.

Zobacz: Jaka jest ulubiona fryzura Charlotte? Kate zdradziła pilnie strzeżony sekret

 

Informacja ta, że Kate nie jest w stanie brać udziału w oficjalnych spotkaniach wzbudziła sporo emocji. Brytyjska prasa natychmiast poprosiła rzecznika o powody, dla którego księżna zrezygnowała z publicznego wystąpienia, pytając głównie o to, czy wszystko w porządku z trójką dzieci Cambridge’ów: Georgem, Charlotte i Louisem. Przedstawiciel Pałacu Kensington odmówił jednak komentarza. To z kolei podsyciło krążące od miesięcy plotki o kolejne ciąży księżnej.

Jednak zgodnie z zapowiedziami, Kate pojawiła się na popołudniowej herbacie oraz pogawędkach z nominowanymi do Tusk Awards. Księżna zaprezentowała się w zielonej sukience, była swobodna i uśmiechnięta.

View this post on Instagram

Right now, young people the world over are ringing that planetary alarm bell louder and with more determination than ever before. My generation and those following are acutely aware that we cannot simply carry on as we are. We have to move faster and more effectively to find ways to balance our demands on this planet with the nature we share it with. Earlier today, Catherine and I spent some time with the #TuskAwards nominees and finalists. Their bravery, single-minded determination, and commitment to African conservation is deeply deeply humbling. Carlos, Tomas, Gladys, Jeneria, Benson and their colleagues are truly inspiring and give us all hope that change is truly possible. The Duke of Cambridge at the @Tusk_org Awards #ForAllTheyDo

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Zobacz: Księżna Kate wyciągnęła z szafy starą kreację i wyglądała jeszcze lepiej niż kilka lat temu! To zasługa świetnych dodatków


Księżna Kate i książę William na spotkaniu po gali Tusk Awards

Księżna Kate i książę William na spotkaniu po gali Tusk Awards

Księżna Kate i książę William na spotkaniu po gali Tusk Awards

Księżna Kate i książę William na spotkaniu po gali Tusk Awards

Księżna Kate i książę William na spotkaniu po gali Tusk Awards

Księżna Kate i książę William na spotkaniu po gali Tusk Awards

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×